Hizmet Bölgelerimiz

Kocaeli Dedektiflik

Kocaeli Dedektiflik

Kocaeli dedektiflik firmaları içinde en deneyimli firma İzmir Dedektiflik A.Ş.'dir. 1995 yılında İzmir ilinde kurulan firma yıllar içerisinde hızla yayılmış ve günümüzde tüm Türkiye'de dedektiflik hizmeti vermektedir. Firmanın personelleri alanında uzman ve profesyonel eğitim almış kişilerden oluşur. Genellikle emekli emniyet, askeriye ve hukuk personellerinden oluşan dedektifler, aldıkları işi kısa sürede doğru kanıtlarla sonuçlandırır. ISO 10002 uluslararası müşteri memnuniyeti belgesine sahip dünyadaki tek dedektiflik firmasıdır. Kocaeli merkez başta olmak üzere tüm ilçelerde ve beldelerde hizmet veren firma, çalışmalarını tam bir gizlilik politikasıyla gerçekleştirir.

Kocaeli Dedektiflik Hizmetleri

Kocaeli dedektiflik hizmetleri sunan firmalar arasında Türkiye'de özel dedektiflik firmalarına öncü olan İzmir Dedektiflik A.Ş.'nin sunduğu en yaygın hizmetler şunlardır: Eş takip hizmeti, öğrenci takip hizmeti, piyasa hakkında araştırma hizmeti, sanayi casusluğu hizmeti, boşanma ve velayet davaları için yeterli delillerin toplanması, evlenilecek kişi, ailesi, işi vb. konular hakkında araştırmalar, patent hırsızlığı araştırma hizmeti, tebligat adresleri araştırma hizmeti, sahte ürünler ve evraklar hakkında araştırmalar, kurumsal araştırma hizmetleri, dolandırıcılık olaylarıyla ilgili araştırmalar, çalıntı oto ve eşyalarla ilgili hizmetler, çalıştırılan personellerin takip ve araştırılması hizmetleri, firmalar için iç güvenlik alanında danışma hizmeti, ortaklık ve bayi araştırmaları, sigorta dolandırıcılıkları hakkında araştırmalar, marka sahtecilikleri ve ihlalleri ile ilgili araştırmalar, faili bulunamayan olayların araştırılması, kaybolan kişileri araştırma hizmeti gibi. Ayrıca her kişinin özel isteklerine göre de araştırma ve takip çalışmaları yapılmaktadır.

Kocaeli Dedektiflik Fiyatları

Kocaeli dedektiflik firmaları içinde en deneyimli firma olan İzmir Dedektiflik A.Ş.'nin dedektiflik hizmet fiyatları çok yüksek değildir. Firma her kişiye özel dedektiflik grubu oluşturmakta ve böylece sonuca kısa sürede ulaşılmaktadır.

Kocaeli Dedektiflik Çalışma Saatleri

Kocaeli'nin her noktasında son hızla çalışan İzmir Dedektiflik Bürosu personelleri haftanın her günü ve saati hizmet verir. Gereken durumlarda yurtdışında da hizmetlerini aynı kalitede sunan firma, yıllardır devam eden kalitesini çeşitli ulusal ve yerel medya haberleriyle birçok kez ispatlamıştır. Ücretsiz danışma hattı ile isteyenlere yirmidört saat hizmet verir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç