Hizmet Bölgelerimiz

Özdere Dedektiflik

Özdere Dedektiflik

Özdere Dedektiflik şirketimiz, İzmir’de kurulan ve insanların günlük yaşamlarında karşılaştıkları olumsuz yöndeki problemlerin, suç olaylarının ve daha birçok konuda yaşanan gelişmenin olumlu bir şekilde etki oluşturmasına yönelik çalışmalar yürütmektedir. İzmir’de kurulaması ile beraber özel dedektiflik sektöründe Türkiye’nin tamamında hizmetler sağlamakta olan şirketimiz, birçok farklı konuda bilgili ekibi ile sorunları çözüme kavuşturmaktadır.

Adres Tespiti Araştırması

Kimi zaman çeşitli nedenlerden dolayı ulaşılmak istenen kişiler, daha önce bilinen adreslerinde bulunamamaktadır. Bunun nedeni ise kişinin bulunmamak için farklı, yanlış adres vermesi olabilmektedir. Bu kişiler bir nevi dolandırıcılık yapmaktadır. Özel dedektifler bu kişileri ortaya çıkartmak adına iz sürme işlemi gerçekleştirmektedir.

Eş Takibi Hizmeti

Özdere Dedektiflik şirketimiz bünyesinde yer alan hizmetler arasında, eşlerini takip ettirmek isteyenler için eş takibi hizmeti yer almaktadır. Eş takibi ile aldattığından şüphelenen kişi, toplum ve ahlak kuralları ile kanun maddeleri ihlal edilmeden gizli bir araştırmaya tabi tutulmaktadır. Elde edilen veriler bu sayede mahkemede delil olma niteliği de taşımaktadır. Özel dedektiflerimiz, tüm veri toplama işlerini büyük bir gizlilik içerisinde tamamlamaktadır.

Faili Meçhul Olay Araştırma Hizmeti

Bazen olayların failinin bulunması oldukça zordur. Suçu işleyen kişi hakkında gözle görülür ipuçları olmadığında, yaşanan olan faili meçhul olarak kayıtlara geçer ve üstü kapanır. Ancak yaşanan olayın aydınlatılmaması, olaydan olumsuz etkilenen aile, kişi ya da kurumun hayatında büyük bir yara izi bırakmış olmaktadır. Bu olayların özel yöntemler kullanılarak araştırılması ve açığa çıkarılması için özel dedektiflerimiz sürekli olarak hizmettedir.

Sigorta Dolandırıcılığı Araştırma Hizmeti

Özdere Dedektiflik hizmetlerinden bir tanesi de sigorta dolandırıcılığı gerçekleştiren dolandırıcılar ile mücadele etmektir. Sigortalamak bahanesi ile insanları dolandıran fırsatçılar, insanların ümitlerini sömürerek, maddi anlamda büyük zararlara uğratabilmektedir. Çoğu kez izlerini kaybettirmeyi başaran bu dolandırıcıları yakalama ise sadece özel metotların uygulanmasını sağlayan profesyonel çalışmaları ile bilinen özel dedektifler tarafından sağlanabilmektedir.

Öğrenci Takibi Hizmeti

Çocuğunun okul öncesinde ve sonrasında, evin dışarısında neler yaptığını merak eden ebeveynler, çocuklarının başına kötü işler gelmemesi amacı ile öğrenci takibi hizmeti alabilmektedir. Böylece her an hazırlanan raporlar ile çocuklarının tehlikede olup olmadığını öğrenebilmektedirler. Özel dedektifler işlerini büyük bir titizlikle tamamlayarak, gerekli tüm bilgilerin aktarılmasını sağlamaktadır.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç