Hizmet Bölgelerimiz

Pendik Dedektiflik

Pendik Dedektiflik

Türkiye’nin tüm illeri ve ilçelerinde dedektiflik hizmeti sunduğu gibi İstanbul Pendik Dedektiflik denilince de ilk olarak akala gelen İzmir Dedektiflik A.Ş. birbirinden farklı hizmetleri ile sektörün incisi konumdadır. İzmir Dedektiflik Bürosu, insanların günlük hayatında yaşamış olduğu sorunlar doğrultusunda araştırmalar yaparak ve delil toplayarak, bu sorunların ortadan kaldırılmasına ve insanların mağduriyetinin giderilmesine yardımcı olmak amacı ile hizmet vermektedir.

 Pendik Dedektiflik Eş Takibi

Günümüzde boşanmaların artmasındaki en önemli sebeplerden bir tanesi, eşlerin birbirlerine olan güven unsurunun yok olmasıdır. İzmir Dedektiflik Bürosu, eşlerinden şüphelenen kişiler için eş takibi hizmeti sağlamaktadır. İlk olarak hizmeti alan kişi eşi hakkındaki tüm bilgileri vermektedir. Bu bilgiler doğrultusunda, şüphelinin günlük aktiviteleri ve davranışları birer birer not edilir ve delil niteliği taşımaktadır. İşin sonunda, şüpheli hakkında hizmet alan kişiye rapor sunulur. Hizmet alan kişi istediği takdirde mahkemeye bu raporları delil olarak sunabilmektedir.  

Pendik Dedektiflik Sadakat Araştırması

Bir diğer sık tercih edilen araştırma türü de sadakat araştırmasıdır. İstanbul Pendik Dedektiflik hizmeti dahilinde sadakat araştırmalarında insanlar genellikle sadık kalmayan eşlerinden şikayetçidir. Bu tür olaylarda doyumsuzluk ya da farklı heyecan arayışları sadakatsizlik sorunun ortaya çıkmasına neden olduğu görülmektedir. Sadakat araştırması ile hizmet alan kişi, eşinin kendisine neden sadık olmadığını çözme şansına sahip olmaktadır.

Pendik Dedektiflik Güvenilir mi?

Ülkemizde İzmir Dedektiflik A.Ş. ‘nin öncülük ettiği sektörde, birçok farklı firma ile karşılaşmak mümkündür. Bazı firmalar düşük fiyatlara bu işi yaparken, bazıları ise oldukça yüksek fiyatlar sunmaktadır. Ancak özel dedektiflik firmaları arasında seçim yaparken iyi bir şekilde araştırmak ve seçici olmak çok önemlidir. Aksi durumlarda ise dolandırılma olaylarının yaşanması kaçınılmazdır. İzmir Dedektiflik A.Ş. müşteri gizliliği konusunda son derece dikkatli davranmaktadır. Bu sayede Türkiye’nin en güvenilir özel dedektif şirketi olarak gösterilmektedir.

Pendik Dedektiflik Müşteri Hizmetleri

İnternet üzerinde yer alan dedektif.com web sitesi üzerinden, 7 gün 24 saat sürekli olarak canlı destek alma imkanı İstanbul Pendik Dedektiflik hizmeti de sunan İzmir Dedektiflik A.Ş bünyesinde yer almaktadır. Bunun yanı sıra yine her gün ve her saat hizmetlerini sürdürmekte olan 444 7 635 telefon numarasından da müşteri hizmetlerine bağlanarak soru ve görüşler dile getirilebilmektedir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç