Hizmet Bölgelerimiz

Gümüldür Dedektiflik

Gümüldür Dedektiflik

Günümüz koşullarında başarmaya çalıştığımız pek çok girişimden, deneyimsizliklerimizden kaynaklanan sorunlar yüzünden vazgeçmekteyiz. Oysaki çağımızda tek bir konuda profesyonel olmak başarının anahtarıdır. Kendimizi adadığımız yaşam stilinde tecrübesiz olduğumuz konularda destek almak, daha güzel ve yaşanılır bir dünyanın kapılarını aralar.

Gümüldür Dedektiflik, kendi alanında deneyimledikleri ile size sorunlarınızı çözüme ulaştıracak ipuçlarını sunarak yaptığı işin hakkını vermekle yükümlüdür. Ayrıca İzmir Dedektiflik bünyesinde ilçemizde verdiğimiz hizmetlerde yılların tecrübesi ile memnuniyetin adresi olmaktan mutluluk duymaktayız.

Özel Dedektiflik Mesleğinin Temel Prensipleri Nelerdir?

İzmir Dedektiflik firması olarak müşteri odaklı çalışmanın önemini biliyoruz. Müşteri memnuniyetinin bizim de mutluluğumuz olduğunu, çalışmalarımızı daha büyük bir istekle yapmamız için gereken enerji demek olduğunu deneyimlerimizden keşfetmiş bulunmaktayız.

Özel dedektiflik mesleği çok özel bir meslektir. İnsanların bizlere mahremiyetlerini açması büyük bir sorumluluk taşıdığımızın bilincine varmamız için yeterlidir. İzmir Dedektiflik firması olarak Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve örfi kurallarımıza uygun hareket etmek bizim için en temel konulardan biridir.

Seçiminizde yanılmadığınızı göstermek için gizlilik prensibimizi koruyacağımıza dair güvenceyi ta en başından sizlere vermek ve çalışmalarımız boyunca gizlilik prensibine uygun hareketler sergilemek birinci ödevimizdir.

Çalışmalarımızı yasalar çerçevede yürütmek, insanların mağduriyetine daha çok eklentiler yapmamak için başvurduğumuz en önemli kurallardan biridir.

Gümüldür Dedektiflik olarak, insanların zaten bin bir güçlükle- çevre koşulları ve maddiyat -bize ilettikleri problemlerine aynı hassasiyeti göstererek nihayete ulaştırmak için var gücümüzle gerekli çalışmaları yaparız.

Doğru Firma Seçmenin Önemi Nedir?

Ülkemizde özel dedektiflik yasası özel bir kanunla tanınmadığı için mesleğimiz suiistimallere açık olup bu, hizmetten yararlanmak isteyenler için çok ince düşünerek çalışacakları şirketi belirlemeleri gerektiğinin işaretidir.

Aksi durumlarda verdikleri yanlış karar ile sorunları çözüme ulaşmadığı gibi yeni meselelerin kişilerin üzerine yığılması kuvvetli bir ihtimaldir.

İzmir Dedektiflik Firması Olarak Hizmetleriniz Nelerdir?

İzmir Dedektiflik olarak hukuki konularda ve yaşamınızda bilinmeyenlerin olduğu durumlarda yanınızda sizlere yol gösterecek çözümlerle hizmetinizdeyiz. Hizmetlerimiz genelde, eşler arasında şüphe durumları ya da hukuki davalarınızda delil toplama ya da kurumsal firmalarınız için hukuki danışmanlık ve güvenlik desteği şeklinde olmaktadır. Tabii ki yaptığımız işlerin geniş yelpazesini dedektif. com. tr adresimizde inceleyebilir ya da günün 24 saati bizlere ulaşarak telefondan bilgi alabilirsiniz.

Bizlerin müşterilerimizden istediği ise, talep edilen işlerin ahlaki ve hukuki boyutunun yasal çerçeve içerisinde olması ve müşterimizin şeffaflığıdır. Bu şartlar altında talep edilen işler hakkında toplanan tüm bilgiler, danışanımıza dürüstlük içinde aktarılacak ve paylaşılanlar sadece iki taraf arasında kalacaktır.

İzmir dedektiflik Uzman Kadrosunun Özellikleri Nelerdir?

İzmir dedektiflik ailesi olarak çalışanlarımız asker ve polis kökenli mesleklerden gelmektedir. Ayrıca bu mesleği uzun yıllar yapmanın verdiği en önemli tecrübe insanları çok iyi tanımak ve onların her halini anlamak olduğu yadsınamaz. Aynı zamanda çağın gerektirdiği koşullara uygun davranmak ve her meslek grubunda olduğu gibi durmaksızın kendimizi geliştirmek özel dedektiflik için de geçerlidir. Unutmamak gerekir ki devrin değişmesine, teknolojinin her geçen gün gelişmesine rağmen toplumumuzun ahlaki yapısına uygun hareket etmek düşüncesi hiçbir zaman değişmez.

Olaylara profesyonel olarak yaklaşmak ve üzerinde çalışılan konuyu olumlu ve olumsuz yönleri ile ele almak, müşterilerimizi objektif olarak bilgilendirmek bizler için çok önemlidir.

Konu her ne olursa olsun- sağlık, iş, aile, emlak, spor, tatil ve hayata dair her şey- tıkandığımız noktada, gücümüzün yetmediği durumlarda profesyonel destek almak hem sizin hem de sevdiklerinizin yaşamını güzelleştirmek için doğru bir yaklaşım çeşididir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç