Hizmet Bölgelerimiz

Ulus Dedektiflik

Ulus Dedektiflik

Ülkemizde dedektiflik denildiğinde akla ilk şirket olma özelliğini taşıyan İzmir Dedektiflik A.Ş. firmamız, 26 yıldır profesyonel hizmetlerini sürdürmektedir. İnsanların hayatlarındaki karşılaştıkları ve üstesinden gelemediği sorunlara çözüm arayan profesyonel ekibimiz, Türkiye’nin tüm illeri ve ilçelerinde Ulus Dedektiflik hizmetimiz gibi birçok farklı hizmet sunmaktadır.

Çalıntı Oto Araştırması

Hırsızlık vakaları, şüphesiz tüm suç olayları arasında çözülmesi en zorlu vakalar arasında yer almaktadır. Genel olarak hırsızlar gözlerden uzak ve çok dikkatli bir şekilde suç işlemektedir. Bu suçlar arasında oto hırsızlığı da yer almaktadır. Oto hırsızları, işlerini son derece gizli bir şekilde yürütür ve arkalarında gözle görülür izler bırakmazlar. Ancak dedektiflerin gözünden kaçmayan mutlaka birçok farklı iz bırakmaktadırlar. Bu nedenle çalıntı oto araştırması için profesyonel destek almak gerekmektedir.

Faili Meçhul Olay Araştırması

Ulus Dedektiflik şirketimiz, aynı zamanda faili meçhul olaylar hakkında da araştırma yapmaktadır. Faili meçhul olaylarda, olayın failini bulmak oldukça zorludur. Şirketimiz, faili meçhul olayları araştırırken, bu iş için özel olarak eğitilen ekipler ile hizmet vermektedir. Böylece olayların çözülmesi sağlanır. Profesyonel bir yardım alınması sonucunda birçok faili meçhul vaka, kısa süre içerisinde çözüme kavuşturulmaktadır.

Adres Tespiti Araştırması

Günümüzde dolandırıcıların en büyük tuzakları arasında sahte adres yöntemi yer almaktadır. Genellikle girişimciler ya da iş sahipleri için kurulan bu tuzaklarda, yeni iş yapılmak istenen kişi sahte bir adres vererek, iş sahiplerini dolandırmaktadır. Bu gibi olaylarda ise iz sürme yapılarak, dolandırıcıların yeri tespit edilebilmektedir. Böylece zarara uğrayan kişi, mahkemede delil olarak bu verileri kullanmakta ve zararını karşılayabilmektedir.

Piyasa Araştırma Hizmeti

Ulus Dedektiflik şirketimiz, suç olaylarını araştırma hizmetlerinin yanı sıra yeni girişimciler için piyasa araştırması hizmeti de sunmaktadır. Girişimciler için yeni bir iş yeri kurmak oldukça maliyetli ve uzun bir süreçtir. Bununla beraber kazanç getirmeyecek bir iş yerine yatırım yapmak, en son istenilecek durumdur. Bu nedenle ilk olarak bir piyasa araştırması gerçekleştirilmelidir. Bu konuda da profesyonel destek alan girişimcilerin sayısı her geçen gün artış göstermektedir.

Boşanma Davalarına Delil Toplama Hizmetleri

Günümüzde istatistikler göz önüne alındığında, birçok boşanma davasının sebebi, çiftlerin birbirlerini aldatmasından kaynaklanmaktadır. Bu da aldatılan kişi için hem manevi hem de maddi bir yıpranma süreci anlamına gelmektedir. Aldatılan kişi dedektiflik hizmeti alarak, eşinin aldattığını mahkemede kanıtlayacak verilere ulaşabilmektedir. Böylece maddi ve manevi yıpranmayı tazmin edebilmektedir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç