Hizmet Bölgelerimiz

Hatay Dedektiflik

Hatay Dedektiflik

Dedektiflik, toplum nezdinde son zamanlarda popülaritesi iyice artan bir meslek. Bu anlamda dünyanın pek çok yerinde, ihtiyaç duyan kimselere bireysel ve kurumsal olarak hizmet veren kuruluşların sayısı da her geçen gün artmaktadır. Ülkemizde de dedektiflik alanında öncü kuruluş olma ünvanını elinde bulunduran İzmir Dedektiflik A.Ş. vardır.

İzmir Dedektiflik A.Ş. ile ilgili Kısa Bilgi

Pek çok ülkede dedektiflik ile ilgili yaşanan gelişmeleri yakından takip eden özel dedektif Bilal KARTAL, ülkemizde de bu çalışmanın gerçekleşebileceğini düşünerek 1995 yılında İzmir Dedektiflik A.Ş.’ni hayata geçirmiştir. Bu kuruluş, kişinin başından geçen bir takım olaylar ya da çözülmesini istediği bazı problemler nedeniyle yardım alabileceği profesyonel dedektiflik şirketidir. Geniş hizmet yelpazesi ile birçok alanda müşterilerine yardımcı olan şirket, bünyesinde bulundurduğu Hatay Dedektiflik bürosu ile Hatay halkına da hizmet sunmaktadır.

Hizmet Yelpazesinde Neler Var?

 1. Boşanma ve Velayet Davalarına Delil Toplama
 2. Dolandırıcılık Olayları ile ilgili Araştırma Yapma
 3. Kurumlara Personel Takibi Hizmeti Verme
 4. Kaybolan Şahısları Arama
 5. Hırsızlık Olaylarını Aydınlatma
 6. Çalıntı Araç/Eşya Araştırması
 7. Marka İhlali ve Sahteciliği ile ilgili Araştırma
 8. Aileler için Öğrenci Takip Etme
 9. Bireysel İstekli Araştırmalar
 10. Evlilik Öncesi Araştırma
 11. Eş Takibi ve Sadakat Hizmeti

gibi pek çok alanda müşterilerine gizlilik politikası içerisinde güvenli bir hizmet sunmaktadır.

İzmir Dedektiflik A.Ş. Nasıl Çalışır?

Hukuka uygunluk ve insan haklarına saygı parolası ile yola çıkan kuruluş, kendisine başvuran müşterilerinin talep ettiği hizmeti en verimli şekilde sunma amacındadır. Tamamen resmi belgeler ve ilgili kuruluşlardan alınan resmi izinler ile hareket eden şirket, profesyonel ekibi ve ekipmanlarıyla müşterilerinin tercih ettiği hizmet kapsamında araştırmalarını yapar ve elde ettiği verileri onlarla paylaşır. Ayrıca tüm bu çalışmalar gizlilik politikası içerisinde gerçekleştirilmektedir.

İzmir’de başlayan profesyonel dedektiflik hizmetini tüm Türkiye’ye yaymak isteyen şirket, günümüzde 81 ilde temsilcilik açarak bu amacına ulaşmış durumdadır. Bahsedilen temsilciliklerden birisi de Hatay’da bulunmaktadır. Bu kentte yaşayan ve profesyonel dedektiflik yardımı almak isteyen vatandaşlar, ilgili büroya başvurarak mevcut hizmetlerin tamamından kesintisiz ve verimli bir şekilde yararlanabilirler.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç