Hizmet Bölgelerimiz

Bayındır Dedektiflik

Bayındır Dedektiflik

1995 yılında Türkiye’nin ilk özel dedektiflik kuruluşu olarak faaliyete başlayan İzmir Dedektiflik A.Ş. Türkiye’nin 81 ilinde olduğu gibi kendi ilçesi olan Bayındır’da da açtığı büro ile çalışmalarına devam etmektedir. Yılların getirdiği tecrübe ve kalite ile profesyonel dedektiflik hizmetlerine hem bireysel anlamda hem de kurumsal olarak devam etmektedir.

Hizmetler

Yukarıda da belirtildiği gibi kurumsal ve bireysel olarak sunduğu dedektiflik hizmetleri ile yaklaşık 25 yıldır müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir. Ayrıca gerçekleştirdiği tüm hizmetler yasalara uygun ve gerekli resmi belgeler dahilinde yapılmaktadır. Bu hizmetlerden bazıları şu şekildedir:

Boşanma Davasına Delil Toplama

Evlenmek üzere resmi makamlara başvuran ve sevdiklerinin şahitliğinde mutlu bir yuvaya adım atan çiftler, hayatın her alanında olduğu gibi burada da bir takım problemlerle karşılaşabilmektedirler. Geçim sıkıntısı, sağlık problemleri ya da yaşam şartlarının zorluğu evlilik müessesesinin belli dönemlerde zorlamaktadır. Ancak bu birlikteliğin başında çiftler birbirlerine söz verdikleri gibi dayanışma içinde hareket ettikleri takdirde tüm bu engeller kolaylıkla ortadan kalkacaktır. Bunun yanında aldatma, sadakatsizlik gibi evlilik kurumunu temelden sarsacak ve bu birlikteliğin sürdürülememesine neden olacak bir takım sorunlar da olabilmektedir. Bu aşamada da çiftler evliliklerini bitirme kararı alarak mahkemeye başvururlar. Aldatma veya sadakatsiz davranışlar barındıran bir takım gerekçelerle açılan davalarda ilgili kanunlar gereği, aldatma fiilini gerçekleştiren kişi, eşine nafaka ve tazminat ödemek zorundadır. Bu kararın alınabilmesi için de aldatma fiilinin gerçekleştirildiğini kanıtlayan belgelere ihtiyaç vardır. Şirketin ve kendisine bağlı bulunan Bayındır Dedektiflik bürosu da dahil olmak üzere tüm şubelerin sunduğu Boşanma Davasına Delil Toplama, bu tür problemleri olan kişiler için oluşturulan bir hizmettir. Bu ve bunun gibi pek çok dedektiflik hizmeti ile müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Bayındır Dedektiflik

Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi İzmir’in ilçesi olan Bayındır’da da dedektiflik bürosu mevcuttur. İzmir’de yer alan şirket merkezindeki tüm hizmetler aynı ciddiyet ve aynı hassasiyetle bu ilçede de uygulanmaktadır. Şirketin anlayışındaki tüm prensipler burada da geçerlidir.

Ücretsiz Danışma Hizmeti

Profesyonel dedektiflik hizmeti almak isteyenler, Türkiye’nin her yerinden arayabilecekleri 444 7 635 numaralı telefon ile irtibata geçebilmektedirler. Ayrıca bulundukları il veya ilçede yer alan dedektiflik bürosundan da yardım alabilirler.

 

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç