Hizmet Bölgelerimiz

Maltepe Dedektiflik

Maltepe Dedektiflik

Türkiye’nin her iline ve her bölgesine profesyonel dedektiflik hizmeti götürmek için yola çıkan İzmir Dedektiflik A.Ş. kurulduğu tarih olan 1995 yılından günümüze yaptığı çalışmalar neticesinde 81 ilde dedektiflik bürosu açmayı başarmıştır. Türkiye’de açılan ilk dedektiflik şirketi olmasıyla da bu alanda iddialı bir konumda bulunan şirket, sunduğu tüm hizmetleri ve yaptığı tüm araştırmaları ilgili resmi belgeler ve izinler kapsamında gerçekleştirmektedir. Ayrıca dedektiflik mesleğinin doğası gereği yapılan çalışmaların büyük bir bölümünde insan faktörünün yer alması, şirketin atacağı her adımı insan hak ve hürriyetlerini göz önünde bulundurarak atmasını gerekli kılmaktadır.

Profesyonel Kadro

Dedektiflik mesleğinin tanımı; yaşadıkları ülkede, mevcut yasaların çizdiği çerçeveyi aşmamak şartıyla profesyonel ve yeterlilik sahibi kişinin bir takım konularda araştırmalar yaparak elde edilen sonuçları ilgililere sunmasıdır. Buradaki tanımda da belirtildiği üzere dedektiflik, profesyonel olmayı ve gerekli nitelikleri taşımayı zorunlu kılmaktadır. Bu yüzden her dedektiflik bürosunda olması gerektiği gibi İzmir Dedektiflik A.Ş. de çalışma ekibini daha önce silahlı kuvvetlerde görev yapmış emekli askerlerden, güvenlik güçlerinde vazifelendirilmiş eski polislerden ya da bu ve benzere alanlarda tecrübeli, nitelikli ve profesyonel kişilerden oluşturmaktadır.  

Verimli Hizmet Seçenekleri

İzmir Dedektiflik A.Ş. bünyesinde çalışmalarını yürüten İstanbul Maltepe Dedektiflik dahil olmak üzere bütün şubelerde çok geniş bir hizmet ağı müşterileri beklemektedir. Bunlardan bazıları: Eş Takibi ve Sadakat Araştırması, Faili Meçhul Olayların Araştırılması, Firma İç Güvenlik Danışmanlığı, Velayet ve Boşanma Davalarına Delil Toplama, Çalıntı Araç veya Eşya Araştırması, Marka Sahteciliği ve İhlali Araştırması gibi hem bireyleri hem de kurumları ilgilendiren pek çok hizmet mevcuttur.

81 İlde Kesintisiz Hizmet

Yaklaşık 25 yıllık deneyimi ile Türkiye’nin bütün illerinde profesyonel dedektiflik hizmeti sunan şirket, İzmir merkezli olmasına rağmen İstanbul Maltepe Dedektiflik bürosu gibi temsilcilik açtığı her bölgede mevcut hizmetlerinin tamamını aynı kalite ve aynı hassasiyetle gerçekleştirmektedir.

Türkiye’nin Her Yerinden Ücretsiz Danışmanlık

Profesyonel dedektiflik talebinde bulunmak ya da hizmetler hakkında bilgi almak isteyen kişiler, haftanın her günü açık olan 444 7 635 numaralı hattı arayarak ücretsiz olarak danışmanlık hizmeti alabilirler.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç