Hizmet Bölgelerimiz

Çamdibi Dedektiflik

Çamdibi Dedektiflik

Bireysel sorunların arttığı günümüzde haliyle kişiler arasındaki uyuşmazlıkların daha seri bir şekilde çözüme kavuşturulması da gerekir. Bu yüzden hukuk büroları yetersiz kalmakta ve içinden çıkılmaz konularda daha derinlemesine araştırma yapacak yeni kurumlara ihtiyaç bulunmaktadır. Ortada duran bu anlayış çerçevesinde dedektiflik bürolarının da günden güne yaygınlaşarak tamamen bu alana yönelik olarak çalışmalarda bulunmaya devam ettiklerini de dikkate almamız gerekmektedir. Böylece her açıdan dedektiflik hizmetlerini yürütürken bu şirketlerin her açıdan önde gelen yaklaşımlarıyla karşımızdaki yerini korumaya devam ettiğini gerçekten de dikkate almamız önemli bir durum olarak görülmektedir.

Dedektiflik Nedir?

Dedektiflik, bireysel ve kurumsal sorunların çözümlenmesinde hukuk ilkelerine sıkı sıkıya bağlı kalarak derinlemesine araştırma yapan sivil memur sınıfına mensup istihbarat personelidir. Bu yönden dedektiflik mesleğinin tamamen gizli kapaklı işlerle ardı ardına düğümlenmiş yumakları birer birer adeta çorap söküğü gibi ortaya çıkardığını kesinlikle dikkate almada yarar var. İşte bundan hareket edildiği zaman gerçekten de kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeyen eşsiz yenilikler ışığında 7 gün 24 saat hizmet verilmektedir.

İzmir Özel Dedektiflik AŞ Yasal Mı?

1995 yılında İzmir'in Karabağlar ilçesinde kurulan dedektiflik şirketi ülkemizin ilk özel dedektiflik şirketidir. Adalet Bakanlığı müfettişlerince düzenli olarak denetlenen dedektiflik bürosu devlet kurumlarıyla da iş birliği içerisindedir. Öte yandan yurt dışındaki istihbarat birimleriyle de ortaklaşa gerçekleştirdiği çalışmalarıyla her yönden öne çıkar. İşte bu özellikleri itibariyle çamdibi dedektiflik farkına dayanarak güven tazeleyen firmadır.

Etkinlikleri

Dedektiflik mesleğinin tanınması ve dedektiflik ekipmanlarının tanıtılması amacıyla gerek yurt içinde gerekse yurt dışında gerçekleştirilen fuar, konferans ve sempozyumlarla bu araştırma bürolarının daha da geliştirilmesine yönelik somut adımlar atılmaktadır. Bu öncelikli hedefler doğrultusunda da Bilal Kartal'ın önderlik ettiği çalışmalar neticesinde günden güne dünyanın önde gelen şirketleri sıralamasında üst sıralara girmektedir.

Hizmet Alanları

- Eş takibi

- Sadakat araştırması

- Öğrenci takibi

- Ebeveyn takibi

- Güvenlik soruşturması

- Arşiv araştırması ve daha birçok konulara yönelik olarak çamdibi dedektiflik anlayışına dayanarak hizmetlerini yürütmektedir. İşte tüm bu nitelikler esas alınacak olunduğu zaman da kaliteden kesinlikle ödün vermeyen yaklaşımına dayanarak her anlamda önde gelen şirketler arasındaki yerini korumaya devam etmektedir. Böylece her anlamda tamamen beklentileri bir arada tutmaya devam ederek fark yaratan şirketler içerisinde bulunmaya devam etmektedir.

Danışma Hattı

İzmir Özel Dedektiflik AŞ 444 7 635 numaralı danışma hattı üzerinden tamamen ücretsiz hizmet sağlıyor. Buradan da tüm hizmet paketleri hakkında daha detaylı bilgiye erişebilecek ve ücretleri hakkında bilgi bulabileceksiniz. İşte tüm bu yaklaşımlar neticesinde değerlendirildiği zaman da her halükarda çamdibi dedektiflik şirketi olmaya devam eden yaklaşım tarzından hareketle en iyi şekilde çalışmaların ortaya konularak karşımıza çıktığını dikkate almamızda yarar var. Bu da her anlamda önemli bir durum olması bakımından değerlendirildiği zaman son derece fark yaratan hususiyetten birisini meydana getirmektedir ki gerçekten de son derece önemli bir durum olarak karşımıza çıkan konudur.

İzmir dedektiflik şirketinin tüm bu ortada yer alan yaklaşımlarına bağlı kalarak her anlamda tamamıyla yenilikçi ve de eşsiz yönleriyle bir arada sunularak eşsiz nitelikleriyle önem teşkil etmeye devam ettiğini kesinlikle dikkate almamız gerekmektedir. Bütün bunlar da önemli bir durum olarak kesinlikle ifade edilmesi gereken hususiyet olarak her açıdan önemli bir durumdur. İşte tüm bunlar da ayrıca yer alan eşsiz yenilik olarak kendini gösteren özelliklerden birisini resmetmeye devam eder.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç