Hizmet Bölgelerimiz

Kastamonu Dedektiflik

Kastamonu Dedektiflik

Hızla gelişen ve değişen dünyada, toplumların teknoloji ile daha refah bir hayat yaşamalarının yanında pek çok bireysel ve sosyal sorunla da karşı karşıya kaldıkları bilinen bir gerçektir. İnsanlar yaşadıkları sorunların büyüklüğüne göre kimi zaman kendi çabalarıyla kimi da birilerinden yardım alarak var olan problemleri üstesinden gelebilmektedir. Ülkemizde de insanların yaşadığı bir takım sıkıntılar neticesinde yardım alabilecekleri kuruluşlar mevcuttur. Bunlardan birisi de İzmir Dedektiflik A.Ş.‘dir.

İzmir Dedektiflik A.Ş. Hakkında Kısaca Bilgi?

Kurucu Genel Müdür Bilal KARTAL tarafından 1995 yılında İzmir’de hayata geçirilen bir özel dedektiflik kuruluşudur. Müşterilerine, hukuk kuralları ve özel hayatın gizliliği ilkeleri çerçevesinde eş takibi, adres tespiti ve dolandırıcılık olaylarının araştırılması gibi pek çok konuda hizmetler sunmakta ve somut verilerle yardımcı olmaktadır. Bu şirket bünyesinde kurulan ve Kastamonu halkına hizmet vermek için faaliyete geçirilen Kastamonu Dedektiflik de ilgili imkanların tamamını müşterilerine sunmaktadır.

Eş Takibi

Huzurlu ve mesut bir evlilik hayatı her bireyin hakkıdır. İnsanlar sevdikleri ya da kendilerine uygun gördükleri birisi ile hayatlarını birleştirerek mutlu olmak istemektedirler. Ancak büyük umutlarla oluşturulan bu birliktelik bazı zamanlar taraflardan birisinin bir takım sadakatsiz davranışlarıyla zedelenebilir. İzmir Dedektiflik A.Ş. tarafından faaliyete sokulan bu hizmet sayesinde kişiler, sadakatsiz davranışlarda bulunduğundan şüphelendiği eşini hukuki çerçevenin dışına çıkmaksızın takip edebilmekte ve şüphesinin ne derece doğru olduğunu öğrenebilmektedir.

Adres Tespiti

Kişilerin bireysel ya da kurumsal anlamda yerini öğrenmek istediği bir takım adresler olabilmektedir. Bu hizmet sayesinde tamamen hukuksal bir şekilde ilgili adresler en kısa sürede tespit edilebilmektedir.

Dolandırıcılık Olaylarının Araştırılması

Zamanın değişmesi ve teknolojik aletlerin gelişmesiyle insanlar belli yükümlülüklerini pratik bir şekilde yerine getirebilmektedirler. Ancak bu değişimlerin her zaman fayda getirdiği de söylenemez. Özellikle akıllı telefonlar ve internet yoluyla dolandırılan insanların sayısı azımsanmayacak derecede fazladır. Dolandırıcılık olayına maruz kalıp hem parasını kaybeden hem de mağdur olan pek çok kişi için İzmir Dedektiflik A.Ş. tarafından sunulan bu hizmet ile en kısa sürede çözüme kavuşulmaktadır.

Kastamonu Dedektiflik

Kendisine bağlı bürolarla Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet gösteren şirket, Kastamonu halkına da hizmet verebilmek için burada da çalışmalarına başlamıştır. Geniş hizmet yelpazesi ve 25 yıllık deneyimi ile buradaki vatandaşlara da profesyonel dedektiflik yardımında bulunmaktadır.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç