Hizmet Bölgelerimiz

Sultanbeyli Dedektiflik

Sultanbeyli Dedektiflik

Bireylere ve kurumlara yönelik uzman ekiple dedektiflik hizmetleri veren şirket, geçmişten aldığı güç ve geleceği bugünden gören ileri görüşlü bakış açısıyla sultanbeyli dedektiflik şirketi olarak çalışmalarını yürütmektedir. Bireylere yönelik olarak; sadakat araştırması, eş takibi, öğrenci takibi, ebeveyn takibi, sosyal medya takibi, kayıp şahıs araştırması, çalıntı oto hırsızlığı araştırması, dolandırıcılık araştırması, fail-i meçhul cinayet soruşturması vs konularında hizmetler vermektedir.

Kurumlara yönelik olarak ise; marka ve patent hırsızlığı araştırması, fikir ve sanat eserlerinin korunması, bayilik araştırması, cv araştırması, referans soruşturması, kurum içi güvenlik danışmanlığı, arşiv araştırması ve güvenlik soruşturması, adres tespiti ve daha birçok konularda hizmetler verilmektedir.

7 Gün 24 Saat Hizmet

Haftanın yedi günü günün 24 saati boyunca verilen hizmetler neticesinde karşı karşıya kaldığınız tüm sorunların daima hukuksal sınırlar çerçevesinde sadece bir hafta gibi çok kısa bir süre zarfında tamamlanması mümkün hale gelmektedir. İşte bu anlayışla hareket edildiği zaman gerçekten de sultanbeyli dedektiflik olarak en iyi çözümlerin sunulmaya devam edildiğini kesin olarak dile getirmemiz gerekmektedir.

1 Haftada Hukuksal Deliller

Mahkemenin hukuka uygunluk ölçüsünde sadece bir hafta gibi kısa süre zarfında hukuksal deliller sunulmaktadır. Böylelikle davanızda hukuksal danışmanlık hizmetleri verilerek tamamen yasal sınırlar çerçevesinde en titiz ve doğru araştırma sonuçlarıyla hareket edildiğini dile getirmemiz gerekiyor.

İşte tümüyle ortada duran bu yaklaşımlar esas alındığı zaman gerçekten de tüm yönleriyle en iyi hizmetlerin ve kesin çözümlerin verilmeye devam edildiğini dikkate almamız gerekmektedir.

Objektif Nesnel Şeffaf Hizmet

Hukukun gerektirdiği nitelikler çerçevesinde her yönden sultanbeyli dedektiflik firmasının tamamen tarafsız ve yansız olarak çalışmalarını herhangi bir baskı ve zorlama altında bulunmaksızın uzman ekibiyle gerçekleştirdiğini belirtmek gerekir. 24 saat boyunca yoğun çalışma anlayışıyla tüm hizmetlerimizden siz de detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilir ve ücretsiz çağrı merkezini 7/24 arayarak tüm hizmetlerimizden ayrıntılı olarak haberdar olabilirsiniz. Bu da son derece önem teşkil eden konulardan biri olarak gerçekten de fark yaratan en temel özellikler arasında yer alan konuyu teşkil etmektedir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç