Hizmet Bölgelerimiz

Kemeraltı Dedektiflik

Kemeraltı Dedektiflik

Dünyada özel dedektiflik mesleği daha kabul edilir bir çalışma alanı iken, ülkemizde insanlar bu iş dalı ile yeni yeni tanışmaya başlamıştır. Yasalarımızda ve emniyet birimlerimizde yoğunluktan oluşan yavaşlamaları, mağdur olan kişi için hızlandırarak neticeye daha çabuk ulaşılmasını sağlayan bu meslek, kanunlara uygun yapıldığı takdirde müşteri memnuniyetini kaçınılmaz kılar.

Kemeraltı Dedektiflik olarak, İzmir Dedektiflik bünyesinde semtimize her türlü hukuki işlemler, kişisel sorunlar, kurumsal konularda destek vererek çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Özel dedektiflik Firması Olarak Hizmetlerimiz Nelerdir?

Hukuki ve ahlaki normlara uygun olan her türlü müşteri taleplerini yasalar çerçevesinde yürütmek İzmir Dedektiflik firması olarak görevimizdir. Özel hayatınızda eş takibi, sadakat araştırması, öğrenci takibi ve benzeri hizmetleri Kemeraltı Dedektiflik olarak müşterilerimize sunmaktayız.

Ayrıca kurumsal firmalar için; bayi araştırması, personel takibi ve ortak araştırması, güvenlik danışmanlığı gibi konularda destek alabilir ve güvenli ortamlarda çalışmalarınızı yapabilirsiniz.

Boşanma ve velayet davaları gibi davalarda danışmanlık alabilir ya da davanın lehinize sonuçlanması için gerekli ipuçlarının toplanması için destek talebinde bulunabilirsiniz.

İzmir Dedektiflik Firması Uzman Kadrosunun Özellikleri

İzmir dedektiflik kadrosu, uzun yıllarını askerlik ve polislik mesleğine adamış sonrasında emeklilik nedeniyle mesleğinden ayrılmak zorunda kalmış, tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Ayrıca hukuki konularda destek verebilecek deneyimli avukatlarımız çalışanlarımız arasındadır.

Konusunda uzman, insan psikolojisinden anlayan, kişilerle rahat iletişim kuran, analitik düşünme yetisine sahip, olayları her açıdan değerlendirebilen ve hızlı bir şekilde çözüm yolları bulan, toplumsal değerlere önem veren ve en önemlisi yasalarımız konularına hâkim kişilerden oluşan uzman çalışma ekibimiz sayesinde olayları en sağlıklı ve en çabuk şekilde neticelendiririz.

İzmir Özel Dedektiflik Çalışma Prensipleri Nelerdir?

Firma olarak en önemli ilkemiz müşterimizin mahremiyetidir. Bu konunun ne kadar hassas olduğunu takdir edersiniz. Bu yüzden çalışmalarımız esnasında sadece işverenle iletişim halinde bulunup, bilgilerini diğer bir üçüncü kişi ile paylaşmamamız konusunda kendisine taahhütte bulunmak en önemli ödevimizdir.

Ayrıca toplanan bilgilerin ya da kanıtların tüm açıklığı ile müşteri ile paylaşılması diğer bir görevimizdir.

Çalışmalarımızı Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uygun olarak yürütmemiz, müşterimizin ve çalışanlarımızın herhangi bir mağduriyet yaşamaması için gerekli bir prensiptir.

Yapılan çalışmalar esnasında ekibimizin, kişilerin hak ve özgürlükleri ihlal etmemeye özen göstermesi önemli bulduğumuz uyulması gereken bir diğer meseledir.

Sonuç olarak; müşteri tarafından talep edilen işi, gizlilik, dürüstlük ve titiz çalışma ilkelerimizle çözüme ulaştırmak yaptığımız işin kalitesini gösterir.

İnsanların İzmir Dedektifliği Seçme Nedeni Nedir?

İnsanların özel ve genel durumlarında yaşadığı sorunlara çare bulmak deneyim ve yaşanmışlık isteyen bir konudur. Tecrübeleri ile donanımlı uzman kadromuz size yol gösterecek pek çok alternatif çözüm yolları ile yanınızdadır.

Özel dedektiflik hizmeti almaya karar vermeniz aşamasından sonra en önemli konu güvenilir bir firma ile çalışmak için adımlar atmaktır. Firmamız dedektiflik hizmetleri konusunda ilgili kurumlardan gerekli çalışma izinlerine sahip bulunmaktadır. Ayrıca yasal mevzuatlara uygun çalışma prensibi ile güvenilir bir adrestir. Tercih edilmemizin en önemli nedeni kaliteli hizmetlerimiz sayesinde ulaştığımız müşteri memnuniyetidir.

Yanlış adreslere gidilmesi ve makul fiyatlar altında hizmet sözü verilerek müşteriyi aldatma yollarını seçen kişilerden medet umulması kötü sonuçlar doğurabilir. Böyle bir durumda beklentinin ötesinde çözülmesi gereken sorunun daha da katlanarak ve yeni problemler oluşturarak size geri dönmesi muhtemeldir.

Her insan özeldir ve yaşamı boyunca başına gelen pek çok sorunla baş edebilmek için destek almak en birincil hakkıdır. Bu desteğin profesyonel ellerden gelmesi hayatını kolaylaştıracak ve yaşanılır kılacaktır.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç