Hizmet Bölgelerimiz

Şirinyer Dedektiflik

Şirinyer Dedektiflik

Dedektiflik sözcüğü çoğu insanın zihninde ütopik çağrışımlar uyandırır. Oysaki bu mesleğin, hayatımızı kolaylaştırmayı amaç edinmiş kişiler tarafından yapıldığında yaşamımızdaki olumlu etkileri yadsınamaz. Doğru insanlar ve doğru hizmetler buluştuğunda sorunların çözülmesi için önümüze çıkan tüm engellerden hızlı bir şekilde kurtulmamız olasıdır. Bu durum her meslek için söz konusudur.

Tecrübe ve bilgilerini çalışmalarına yansıtan, rahatlıkla iletişim kurulabilen, verilecek hizmetin öneminin her daim farkında olan çalışanlarımız ile İzmir Dedektiflik firması çatısı altında, Şirinyer Dedektiflik olarak semtimizde hizmetinizdeyiz.

Özel Dedektif Nedir ve Özellikleri Nasıl Olmalıdır?

Özel dedektif, insanların hayat içinde karşılaştıkları çözümünde bir takım kanıtların gerektiği olaylarda ya da hayatındaki kişilerle ilgili bir takım şüphelerinin varlığında yardım alabilecek kişilerdir. Bu kimseler, kişisel hak ve özgürlüklerin bilincinde, hukuki ve ticari bilgilere sahip, ahlak ve vicdan düzeyi yüksek insanlar olmalıdır.

İzmir özel dedektif firması olarak verdiğimiz hizmetlerin yasal çerçevede çözüme ulaşması için titiz çalışmayı ve yaptığımız işin bilincinde hareket etmeyi benimsemiş bir kurumuz. Burada önemli olan konu, hukuk sistemimiz dışına çıkmadan hareket etmektir ki bu da dedektif mesleğini yapan kimsenin ve müşterilerimizin güvenliği açısından önemlidir.

Kısaca bu mesleği yapan kişilerin; öğrenim düzeyi yeterliliği, adli sicilinin temiz olması, bedensel ve zihinsel olarak sağlığı yerinde, insanlarla iletişimde güven sağlayabilen, hukuki konularda ve ticari konularda bilgili, analitik düşünme yetisine sahip olması gerekmektedir.

Ayrıca dedektiflik hizmeti bir ekip işidir ve ekipteki tüm kadronun birbiri ile uyum içinde çalışması önemlidir.

İzmir Dedektiflik Firmasının Sunduğu Hizmetler Nelerdir?

Özel dedektiflik firmamız hukuki, kişisel ya da kurumsal tüm konularda destek verecek potansiyele ve tecrübeye sahip uzman kadro ile çalışmalarını yapmaktadır.

Özel yaşamınızda; çocuklarınızın güvenliği için öğrenmek istediğiniz arkadaşlıkları, okul dışında bulunduğu ortamların tespiti konusunda ya da eş takibi ya da evlilik sürecine girdiğiniz kişi hakkında bilgi gibi konularda hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kurumsal konularda; personel takibi, sahte evrak araştırması ya da ortaklık araştırması gibi benzeri konularda destek olabilecek ticari bilgiye sahip çalışanlarımız ve yasalar çerçevesinde yapacağımız çalışmalarla hizmetinizdeyiz.

Ayrıca Şirinyer Dedektiflik olarak devam etmekte olan hukuki davalarınız için kanıtlar toplayarak sürecin hızlanmasında yardımcı oluruz. Bunlar velayet ya da boşanma gibi davalar olabilir ki bazen yaşanan bu süreçler kişiler için uzun ve sancılı dönemler olabilir. Amacımız böyle süreçlerden geçen insanlara hukuki konularda destek olmak ve davaların toplanan deliller sayesinde en kısa sürede sonuçlanmasını ve en az yıpratıcı olmasını sağlamaktır.

Özel Dedektiflik Hizmeti İçin Güvenilir Bir Firma İle Çalışmak

İnsanlar için özellikle hususi meselelerde böyle bir hizmet talep emek her zaman kolay bir şey değildir. Çünkü özel konuların başka kişilerle paylaşılmadan büyük bir titizlikle takip edilmesi gerekmektedir. Bunun için gizlilik şarttır. İzmir dedektiflik bu konunun hassasiyeti dolayısı ile ilk görüşmeden itibaren paylaşılan bilgilerin gizli kalacağını taahhüt eder. Müşteri ile paylaşılan meseleler özel dedektif ve müşteri arasında kalır.

Teknolojinin ilerlemesi sayesinde insanların gizlerinin kolaylıkla deşifre edilebildiği bir ortamda bulunmak ve ortamın suiistimale açık bir hale gelmesi kişilerin tedirginliklerinin artmasına neden oldu. Bunun bilincinde olan firmamız çalışmalarını büyük bir titizlik ile yürütmeyi ve ele geçen tüm bilgileri dürüstlükle müşterisi ile paylaşmayı ilke edinmiştir.

Dedektiflik Hizmetleri İçin Nasıl Bilgi Alabiliriz?

Haftanın her günü 24 saat bize ulaşabilirsiniz. Böyle bir hizmetten yararlanma ihtiyacı duyduğunuz takdirde ücretsiz ön görüşme talebinde bulunabilirsiniz. Sorunlarınız büyün bir ciddiyetle ele alınacaktır. İzmir Dedektiflik olarak hukuki ve ahlaki normlara uymayan bir talep karşısında herhangi bir hizmet vermediğimizi önemle belirtiriz.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç