Hizmet Bölgelerimiz

Kırşehir Dedektiflik

Kırşehir Dedektiflik

İzmir Dedektiflik A.Ş. Hakkında Bilgi

Profesyonel dedektiflik hizmeti vermek amacıyla 1995 yılında İzmir merkezli olarak kurulmuştur. Şirketin şu an mevcut Genel Müdürü olan Sayın Bilal KARTAL, aynı zamanda İzmir Dedektiflik A.Ş.’nin hayata geçmesine öncülük etmiştir. Türkiye’nin ilk özel profesyonel dedektiflik firması ünvanını taşıyarak faaliyetlerini günümüze kadar sürdürmüştür.

Hukuksal Mıdır?

İzmir Dedektiflik A.Ş. ‘Değerlerinizi Korur’’ prensibiyle hareket eden, yaptığı tüm çalışmaları kişi haklarını korumaya özen göstererek ve yasaları gözeterek gerçekleştirmektedir. Şirketin kuruluş aşamasından başlayarak verdiği hizmetlere kadar ilgili kurumlardan resmi izinler ve belgeler alınarak hareket edilmektedir.

Hizmetleri

Her bireyin veya kurumun kendine göre bir problemleri ya da ihtiyaçları olmaktadır. Bu nedenle de dedektiflik hizmeti vermek isteyenler yelpazelerini son derece geniş tutmak zorundadırlar. Bu sebeple İzmir Dedektiflik A.Ş. her müşteriye hitap edebilmek için kurum bünyesinde pek çok dedektiflik hizmetini barındırmaktadır. Bunlardan bazıları eş takibi, personel takibi ve adres tespitidir. Ayrıca bu hizmetler Kırşehir Dedektiflik bürosunda da son derece özenle ve kesintisiz olarak uygulanmaktadır.

Personel Takibi

Dünya çapında adından sıkça söz ettiren köklü firmalar, personel takibi konusuna oldukça fazla önem vermektedirler. Hatta pek çok firma bu konu ile ilgili kendi bünyesinde bir tür personel takip etme birimi bile oluşturmuştur. Şirketlerin bu adımı atmalarındaki amaç, oluşturulacak takip sistemi ile personelin verimini ölçmek, şirkete faydalı olduğu durumları göz ardı etmeyip ödüllendirmek ve de yaptığı hatalı bir çalışmayı zamanında görerek müdahale etmektir. Böylelikle firmalar personel ve üretim kalitesini koruyarak daha sağlam bir şekilde çalışmalarını yürütmektedir. Bu anlamda herhangi bir birim ya da sisteme sahip olmayan işletmeler özel dedektiflik şirketlerine başvurarak yardım almaktadır. İzmir Dedektiflik A.Ş. de sunduğu Personel Takibi hizmeti ile bu alanda firmalara yardımcı olmaktadır.

81 İlde Kaliteli Hizmet ve İletişim

Onlarca saha çalışmasının ve yüzlerce vaka örneğinin verdiği tecrübe ile hareket eden şirket, Türkiye’nin 81 ilinde açtığı şubeler ve bürolarla yurdun her köşesine profesyonel dedektiflik hizmetini götürmeyi başarmıştır. Örneğin, İç Anadolu’nun Kırşehir ilinde yaşayan bir vatandaş arzu ettiği zaman Kırşehir Dedektiflik bürosu üzerinden istediği bir hizmeti alabilmektedir. Ayrıca şirket merkezinde var olan hizmet olanaklarının tamamı, tüm bürolarda verilebilmektedir. Türkiye’nin herhangi bir yerinden ulaşmak isteyen vatandaşların 444 7 635 numaralı telefonu aramaları yeterlidir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç