Hizmet Bölgelerimiz

Balıkesir Dedektiflik

Balıkesir Dedektiflik

Balıkesir Dedektiflik bürosu sektörün lideri olarak hem Balıkesir şehrine hem Türkiye’ye hem de uluslararası düzeyde tüm müşterilerine destek vermektedir. Deneyimli kadrosu ile uluslararası çapta güvenilirliğini kanıtlamıştır. Bununla da kalmamış farklı sertifikasyonlara sahip olarak bunları belgelemiştir. Halada kalite standartlarını arttırmaya ve müşteri memnuniyetini hem arttırmaya devam etmektedir. Tüm müşterileri ayırt etmeden tüm problemler ile en ince ayrıntısına kadar ilgilenmekte ve bütün işlerini gizlilik dâhilinde yapmaktadır. Bunun haricinde Balıkesir Dedektiflik bürosu olarak Balıkesir’in her yerine destek vermektedir. Büyük iller arasında olan Balıkesir de bu hizmeti veren çoğu firmaya da öncülük etmektedir. Firma olarak genel hedef müşteri memnuiyetinin haricinde onların bu süreci huzurlu olarak atlatmasını sağlamaktır. Bu yüzden de tüm deneyimli ekip ile ayrı ayrı destek verilmektedir.

ARGE Çalışmaları ve Ekipmanlar

Yapılan tüm çalışmalarımızda müşterilerimize destek olabilmek için kendimizin geliştirdiği ve piyasada hala gelişmekte olan ve kullanılan istihbarat ekipmanlarını kullanmaktayız. Bu ekipmanları kendi kullanım biçimlerimiz ile geliştirmekte ve 20 yılı aşkın tecrübemiz ile tekrardan piyasaya sürerek hizmet sektörüne liderlik yapmaktayız. Deneyimli ekibimiz sayesinde birçok fuarda yer almakta ve geliştirdiğimiz bu ekipmanları da piyasaya tanıtmaktayız.

Evlilik Öncesi Kimlik Araştırmada Destek Olanakları

Evlilik çoğu kişi için çok önemli bir karardır. Ömrümüzün belki de sonuna kadar tek bir kişiye güvenip hayatımızı paylaşıyor olmak çok kolay kabul edilebilir bir durum değildir. Bu yüzden de çoğu kişi evleneceği kişiyi daha önceden biraz daha tanımak istemektedir. Balıkesir Dedektiflik olarak bu konuda deneyimle kadromuz ile destek verebilmekteyiz.

Boşanma Davalarında Destek Olma

Boşanma aşamaları çoğu kişi için huzursuz ve sancılı geçmektedir. Balıkesir Dedektiflik bürosu olarak bu sürecin sizler için en rahat şekilde geçmesi, istenen şekilde uzlaşma sağlayabilmek veya süreci istenilen şekilde yönlendirmek için çalışmaktayız.

Dolandırıcılık Konusunda Destek Olma

Günümüzde artan dolandırıcılık olaylarında polis gibi kamu kuruluşlarının yeri geliyor destek olamadıkları bölümlerde deneyimli geçmişimizle tüm müşterilerimize destek olabilmekteyiz.

Diğer Destek Olanakları

Firmamız sadece ayrıntısı belirtilmiş problemlerin haricinde eş takibi, personel takibi, kişisel araştırmalar gibi birçok konuda da Balıkesir bölgesine destek vermektedir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç