Hizmet Bölgelerimiz

Bursa Dedektiflik

Bursa Dedektiflik

İnsanlar, hayatta birbirleri ile etkileşimden doğan birçok problem ile karşılaşırlar. Bu problemler, aile hayatında, iş ilişkilerinde ya da hukuksal işlerde herhangi bir mesele olabilir. Bu tür sorunların çözüm aşamasında istenmeyen, içinden çıkılamayan durumlar vuku bulduğunda profesyonel destek ihtiyacı duyulabilir. Bizler dedektiflik şirketi olarak sadece Bursa şehrinde değil, Türkiye’nin birçok ilinde size yol gösterecek hizmetler sunmak için kurulmuş deneyimli bir firmayız.

Verilen Hizmetler Hakkında Bilgi

Bursa Dedektiflik, Bursa ilinde ikamet etmekte olan kişiler için her türlü dedektiflik hizmeti veren bir firmadır. Boşanma sürecinde dava için gerekli belgelerin toplanması, sadakat şüphesi durumunda eşlerin takibi, kurumsal firmalar için personel araştırması, olası iş ortaklıklarının araştırılması, hileli iflas araştırması, açılan davalarda delil toplama, velayet, çalıntı oto araştırması vb. durumlarda hizmet veren bir firmadır.

Verilen tüm hizmetler yasal ve ahlaki durumlar kapsamında incelenir. Bursa Dedektiflik tarafından olmazsa olmaz ilkemiz gizlilik, dürüstlük ve güvendir. Müşterilerimiz ile olan iletişimimizde değinilen konular, toplanan bilgiler, deliller kesinlikle üçüncü bir kişi ile paylaşılmaz ve titizlikle korunur. Yapılan çalışmalar, var olan yasalara uygun bir şekilde yürütülür ve nihayetlendirilir. Elimizdeki tüm olanaklar kanunlar çerçevesinde kullanılır.

Uzman Kadro ile Hizmet

Özel dedektiflik, suçluyu yakalama, cezalandırma anlamına gelmez. Herhangi bir olayda, yasalara uygun olarak delil toplama ve bunları mahkemede kullanılacak duruma getirme yetisidir. Özel dedektifler hukuki bilgileri iyi, ahlaki değerleri önemseyen, işinde tecrübeli, yaptığı işin hassasiyetini bilen kimseler olmalıdır.

Çalışma ekibimiz tamamen profesyonel kişilerden oluşmuştur. Bu işe yıllarını vermiş birçok farklı olayla deneyimlenmiş, günümüz teknolojilerini kullanmayı iyi bilen en önemlisi hukuki bilgisi ve hukuki tecrübeleri olan bir aileyiz. Bursa Dedektiflik, sorunlarınızı çözmede her zaman yanınızda olacak güvenilir bir firmadır. Güven, özel dedektiflik mesleğinin mihenk taşıdır.

Kanunlara hâkim ve kanun değişikliklerini takip eden, teknolojiyi yasalara uygun şekilde kullanan, hukuki konularda danışmanlık hizmeti veren Bursa Dedektiflik firması olarak, her geçen gün kendimizi yenileyerek daha iyi hizmet olanağı sunmak arzusundayız. Biliyoruz ki insani olarak en iyi hizmet; tecrübe, güven ve dürüstlükten geçer.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç