Hizmet Bölgelerimiz

Menderes Dedektiflik

Menderes Dedektiflik

Hayat deneyimleyerek geçilecek bir okuldur. Pek çok şeyi yaşayarak öğreniyoruz. Yaşadıklarımız tekrar ettiğinde tecrübelerimize sığınarak yol alıyoruz. Fakat hiç karşılaşmadığımız öyle durumlar var ki, insanın hayatı boyunca başına pek az sıklıkla gelir. Böyle hallerde güvenilir, ne yapması gerektiğini bilen, bize yol gösterebilecek bir desteğe ihtiyaç duyarız.

Bizler sizin için karanlık durumlarınızı aydınlatmak ve tecrübelerimizden yararlanmanızı sağlamak amacıyla kurulmuş bir özel dedektiflik firmasıyız. Menderes Dedektiflik, İzmir-İstanbul Dedektiflik firması çatısı altında hizmet vermektedir. Firmamızın Türkiye’nin diğer şehirlerinde de hizmetleri vardır.

Özel Dedektiflik Hizmeti Ne Tür İhtiyaçlarınızı Karşılar?

Hukuki davalarınızda yeterli kanıtların gerektiği durumlarda araştırma yapmak ve istenilen ipuçlarına ulaşmak görevlerimizden biridir. Hizmetlerimiz sadece ipucu aramak değildir. Kuşkuya düştüğünüz durumlarda, danışmanlık hizmeti de alabilirsiniz. Çünkü sizin için ilk olan bu tarz bir deneyim, bizler için pek çok defa yaşanmış bir durumdur. Bu yüzden tecrübelerimizle sizleri aydınlatabiliriz.

Sevdikleriniz için endişeleniyor olabilirsiniz. Özellikle çocuklarınızın belirli yaşlarında içlerinde hissettikleri özgürlük düşüncesi onları istemediğimiz, tecrübesizliklerinden kaynaklanan yanlış seçimlere itebilir. Çocuklarınızı takibe alarak suç işlemesini önlemek ya da yanlış kişilerle irtibata geçip geçmediğinden haberdar olmak isteyebilirsiniz. Belki de şüphelendiğiniz kişi eşiniz olabilir. Sadakatinden kuşku duyduğunuz kimsenin günlük yaşamından bilgi edinebilirsiniz. Menderes dedektiflik, yukarıda örneklerini verdiğimiz ve benzeri durumlarda teknik ve fiziki takip ile hizmetinizdedir.

Menderes Dedektiflik Olarak Çalışma Prensiplerimiz

Kadromuzun deneyimli kişilerden oluşması sorunların çözülmesinde büyük bir kolaylık sağlar. Aile kurumuna zarar vermeden, kişisel hürriyetlere dokumadan, şeffaf, dürüst çalışma anlayışımız ile meseleleri her yönüyle incelemek görevimizdir. Yaşanmışlıkların verdiği tecrübe ile çalışma ahlakımız olan gizlilik birleştiğinde müşteri memnuniyeti kaçınılmaz bir sondur.

Yapılmasını istediğiniz işinizi güvenle Menderes Dedektifliğe emanet edebilirsiniz. Konusunda uzman kadromuz analitik düşünme yetisine sahip, aldığı işi titizlikle yürüten, sonuçları size en kısa zamanda ulaştırmak için çok çalışan, hukuk bilgisi üst düzeyde, dürüst kişilerden oluşmaktadır.

İnsanlarla olan, hukuki konularda veya kurumsal… Her türlü meselenizde yasal çerçevede çözüm bulma konusunda deneyimliyiz. Profesyonel desteğimizle hayatınızı kolaylaştırmak mümkündür.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç