Hizmet Bölgelerimiz

Esenler Dedektiflik

Esenler Dedektiflik

Dedektiflik niteliklerine sahip profesyonel kişiler tarafından devletin koyduğu yasaların dışına çıkmamak kaydıyla bir takım olaylar ya da durumlar hakkında araştırma-soruşturma yapılarak elde edilen bilgilerin ilgililerle paylaşılmasına dedektiflik denir. Bu mesleğe mensup kişilere de dedektif adı verilir. Dünyanın pek çok yerinde insanlar, başlarından geçen bir olayı aydınlatma ya da herhangi bir konu ya da durum hakkında detaylı bilgi alma gibi isteklerle profesyonel dedektiflere başvurmaktadır. Onlarda yasaların el verdiği ölçüde yaptıkları araştırmalar neticesinde bir rapor düzenler ve ilgili kişiye sunarlar. Türkiye’de bu anlamda faaliyet gösteren şirketlerden birisi İzmir Dedektiflik A.Ş.’dir.

İzmir Dedektiflik A.Ş. Hakkında

Günümüzde şirketin genel müdürlüğünü de yürüten özel dedektif Bilal KARTAL’ın çalışmalarıyla 1995 yılında İzmir merkezli olarak çalışmalara başlamıştır. Talepte bulunan müşterilere profesyonel dedektiflik hizmeti veren şirket, İstanbul Esenler Dedektiflik dahil olmak üzere Türkiye’nin her yerine açtığı şubelerle pek çok kişiye dedektiflik yardımında bulunmaktadır. Dedektiflik mesleğinin tanımında da olduğu gibi profesyonellik ve yeterlilik isteyen bu çalışmalar, şirketin kurduğu nitelikli ekip ile kaliteli bir şekilde yürütülmektedir.

Yasalara Uygun Mudur?

Her meslekte olduğu gibi dedektiflik mesleğinde de resmiyet ve kanunilik gereklidir. Bu anlamda İzmir Dedektiflik A.Ş. hem şirketin kuruluş aşamasında hem de mevcut hizmetlerinin uygulanış biçiminde anayasal kurallara uygun olarak hareket etmektedir. Ayrıca dedektiflik mesleğinin gereği olarak, gerçekleştirilen hizmetlerin merkezinde genelde insanların olması, kişi hak ve hürriyetlerine de dikkat ederek hareket etmesini zorunlu kılmıştır. Bu yüzden şirket, ‘değerlerinizi korur’ prensibi ile çalışmaktadır.

Nerelerde Hizmet Verir?

Yaklaşık 25 yıllık bir birikimle profesyonel dedektiflik hizmetlerine devam eden şirket, Türkiye’nin her yerine bu hizmetleri taşımak amacıyla 81 ilde ve birçok ilçede temsilcilikler açmıştır. İstanbul Esenler Dedektiflik bürosunun da aralarında bulunduğu bu şubeler, şirket merkezinde yer alan hizmetlerin tümünü bulundukları yerde de yürütmektedirler.

Nasıl İrtibat Kurulur?

Yukarıda da belirtildiği gibi Türkiye’nin 81 iline yayılmış çok geniş bir hizmet alanına sahip olan şirket ile irtibata geçerek dedektiflik yardımı almak isteyenler, 7/24 ücretsiz danışma hattı olan 444 7 635 numaralı telefonu arayarak irtibat kurabilirler. 

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç