Hizmet Bölgelerimiz

Manisa Dedektiflik

Manisa Dedektiflik

Manisa Dedektiflik firması en önemli amacımız firmamızın müşterilerimize istedikleri şekilde en iyi faydayı sağlayarak onların ihtiyaçlarını en yüksek sevide çözmek ve gizlilik dâhilinde memnun olmalarını sağlamaktır. Bu yüzden de genel tavsiyemiz olarak müşterilerimize öncelikle karşılıklı olarak güven duygusunu aşılamaktayız. Özellikle Manisa dedektiflik bürosu olarak hizmetlerimizin sadece Manisa ili değil aynı zamanda Türkiye ve uluslararası düzeye dayandığı ve bunu da başarılı bir şekilde yaptığımızı belirtmek istemekteyiz. Her ne olursa olsun desteklerimizi şehir dışında bile uzandığını böylelikle her anlamda deneyimli ekibimiz ile desteklerimizin arttığını belirtmek istemekteyiz. Diğer firmalardan temel farkımız sektöre liderlik etmemizin haricinde diğer benzer hizmet veren firmalara öncülük etmemizdir. Bu yüzden de Türkiye’nin ilk özel dedektiflik firması olmanın gururunu taşıyarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 

Deneyimli Ekip Çalışması

Yaklaşık olarak 20 yıllık deneyimimiz ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Sadece 20 yıllık tecrübe değil aynı zamanda bu seri içerisine sayısız çalışma olanağı, hukuk ve yasa konusunda deneyim ve çeşitli ARGE çalışmaları ile kendimiz geliştirmekteyiz. Bu nedenle de yaptığımız çalışmalar sadece müşterimiz için değil aynı zamanda kendimizi de geliştirebilmek için büyük olanaklar sunmaktadır. Bu yüzden de karşılıklı olarak da faydalandığımız bir hizmetten faydalanmaktayız. Manisa Dedektiflik firmasının ekibi olarak müşterilerimize isteklerinin haricinde eksik kalan tüm ihtiyaç duyabilecekleri bilgileri de sağlayabilmekteyiz.

Manisa Dedektiflik firması olarak belirttiğimiz hizmet olanaklarımızın haricinde kişiye özel araştırmalarda yapabilmekte ve müşterilerimize destek olmaktayız. Boşanma ve evlenme araştırmaları, velayet davaları, dolandırıcılık, hırsızlık, kişi takibi gibi birçok alanda profesyonel anlamda desteklerimizi sunmaktayız.

Kaliteli Hizmet

Kalite çalışmalarımızın en önemli kavramlarından biridir. Özellikle kaliteli çalışma haricinde bunu sadece dilde tutmayıp aynı zamanda sertifikasyonlara da sahip olmaktayız. Böylelikle müşteri memnuniyeti içinde yaptığımı her şeyi kanıtlamaktayız.

Gizlilik Sözleşmesi

Müşterilerimiz ile çalışmadan önce ilk yapacağımız adım gizlilik sözleşmesi imzalamaktır. Bunu yapmamızın amacı bizi korumaktan ziyada müşterilerimizi koruma altına almak ve yapacağımız her çalışmayı gizlilik politikaları içerisinde yapmayı kanıtlamaktır. Bu sayede sadece müşterilerimizi kendimizden korumuyor aynı zamanda dışarıdan gelebilecek herhangi bir problem için de onları koruma altına alıyoruz.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç