Hizmet Bölgelerimiz

Kırıkkale Dedektiflik

Kırıkkale Dedektiflik

Dedektiflik Hizmetleri
Günümüzde insanlar iş, aile ya da özel hayatlarında zaman zaman dedektiflere ihtiyaç duyar. Genellikle şüphe duyulan olayların ya da kişilerin araştırılması istenildiğinden talep alan dedektiflik firmaları, aslında olağan durumlar için de araştırmalar yapmaktadır. Çalışmalar hayatında karşılaşılan bir bayi hakkında bilgi edinmek gibi.

Kırıkkale Dedektiflik
Kırıkkale dedektiflik hizmetleri veren firmalar arasında en çok ilgi gören ve dedektiflik sektörünün Türkiye'deki temsilcisi niteliğini taşıyan firma İzmir Dedektiflik A.Ş.'dir. Özel dedektifliğin Türkiye'deki ilk firması olarak İzmir merkezli kurulmuş ve kısa sürede danışanlarından aldığı olumlu tepkiler neticesinde hızla büyümüştür. Günümüzde yurdun her ilinde hizmetlerini sunan firma, Kırıkkale merkezde, ilçelerde ve beldelerde de hizmetlerini sürdürmektedir. Firmada çaışan dedektifler genellikle emekli emiyet personellerinden ve hukuk camiasının emekli uzmanlarından oluşur ve her biri alanında profesyoneldir.

Kırıkkale Dedektiflik Hizmetleri
Kırıkkale dedektiflik hizmetleri konusunda en geniş kapsamlı hizmeti sunan İzmir Dedektiflik Bürosu'nun vermiş olduğu hizmetlerden bazıları şunlardır: Eşlerin takip ve araştırılması, öğrencilerin ve çevrelerinin takip ve araştırılması, piyasa hakkında araştırmalar, davalar için gereken bilgi, delil ve belgelerin araştırılıp toplanması, marka sahteciliği ve ihlali konusundaki araştırmalar, patent hırsızlıklarıyla ilgili araştırmalar, sanayi casusluğu hakkında araştırma, çalınan araçların ve eşyaların takibi ve araştırılması, kayıp kişilerin araştırılması, her türlü tebligat adresinin bulunması, iş yerleri için güvenlik danışmanlığı, iş ile ilgili ortaklar ve çalışan personeller hakkında gereken araştırmalar, sigorta dolandırıcılıklarının araştırılması, sahte evrakların ve ürünlerin tespiti, evlilik öncesi eş adayı hakkında gerekli araştırmalar, kimin yaptığı çözülememiş olayların araştırılması gibi. Ayrıca danışanların her türlü özel istekleri doğrultusunda araştırma hizmeti verilir.

Kırıkkale Dedektiflik Fiyatları
Kırıkkale dedektiflik firmaları arasında en eski geçmişe sahip İzmir Dedektiflik Bürosu'nun sunduğu hizmetlerin fiyatları çok yüksek değildir. Dedektiflik bürosu hafta içi ve hafta sonu günün her saatinde hizmet verir. Çalışmalar gizlilikle yürütülür ve çalışma sırasında danışanla sürekli bilgi alış verişi içinde doğru yol haritası çizilerek ilerlenir. Araştırmalar sırasında kamu kurum ve kuruluşları ile yasaların çizdiği çerçevede gerektiğinde işbirliği yapılır.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç