Hizmet Bölgelerimiz

Günaltay Dedektiflik

Günaltay Dedektiflik

Güraltay Dedektiflik kapsamında görülen hizmetlerimiz, şirketimizin 1995 yılında İzmir’de kurulması ile başlamıştır. İlk olarak İzmir ve çevresinde sunulan hizmetlerimiz, kısa süre içerisinde gelişme kat edilerek tüm Türkiye’ye yayılmış ve tüm illerde sunulmaya başlanmıştır. 26 senelik deneyimleri ile özel eğitimli ekipler, insanların yaşadıkları problemlerin çözülebilmesi adına birçok farklı yöntem uygulamaktadır.

Kurumsal Araştırma Hizmeti

Günümüzde firmalar, büyük maliyetler harcanarak kurulmakta ve buna bağlı olarak sektörde yer edinebilmektedir. Firma sahiplerinin hiç istemediği durumlar, firma içerisinde oluşan çeşitli suç olaylarıdır. Bu durum göz önüne alındığında firma sahipleri her geçen gün, firma içerisinde yaşanan sorunların giderilmesi için Güraltay Dedektiflik hizmetlerinden daha fazla faydalanmaktadır. Özel dedektifler, sadece insanların özel istekleri doğrultusunda değil aynı zamanda firmaların da bazı istekleri doğrultusunda kurumsal araştırma yapabilmektedir.

Çalıntı Oto Araştırması

Otomobil hırsızları, araçları çaldıktan sonra çoğu kez iyi gizlemeyi ve izlerini yok etmeyi başarmaktadır. Çünkü oto hırsızlığı yapan kişiler genellikle bir organize çetenin üyesi olarak göz önüne çıkmaktadır. Organize eden kişinin bulunması ve buna binaen diğer çalınan araçların bulunması gerekmektedir. Bu işi ise özel dedektifler, çeşitli yöntemler kullanarak en hızlı şekilde sonuca ulaştırmaktadır.

Sahte Ürün Araştırma Hizmeti

Dünya üzerinde bulunan markalar, her geçen gün bir yenisi eklenir şekilde artış göstermektedir. Her markanın kendine ait ürünleri ve bu ürünlerin yüksek maliyetler harcanarak piyasaya sürüldüğü gözlerden kaçmamaktadır. Ürün sahteciliği yapan kişiler ise bu markaların ürünlerini izinsiz olarak kopyalamakta ve piyasaya sürmektedir. Özel dedektifler, sahte ürün üretenleri takip ederek yargıda ceza almasını sağlayabilmektedir.

Personel Takibi ve Araştırma Hizmeti

Firmaların, personellerini çok iyi tanıması gerekir. Bunun en önemli sebebi ise firmanın itibarını zedeleyecek kişileri çalıştırmamak ve firma içerisinde suç teşkil edecek olayların önüne geçilmesidir. Ancak kimi zaman personel hakkında yeterli bilgi alınmadan, iş alımı gerçekleşmektedir. Sonrasında yaşanan problemlerde ise Güraltay Dedektiflik özel dedektiflik hizmetlerinden faydalanarak, personel araştırması istenebilmektedir.

Firma İç Güvenlik Danışmanlığı Hizmeti

Firmalarda sık karşılaşılan sorunlar arasında yapılan çalışmaların dışarıya sızdırılmasından kaynaklanan bir iç güvenlik açığıdır. Bu durum çoğunlukla firmanın kendi personelinden kaynaklanmaktadır. Bu nedenle dikkat edilmesi gereken en önemli unsur, firmanın iç güvenliğinin en üst düzeyde sağlanmasıdır ve bu konuda bir bilene danışmaktır. Şirketimiz bünyesinde bulunan kurumsal dedektifler, aynı zamanda şirketlerin iç güvenlik danışmanlığını yaparak, güvenlik zafiyetlerini gidermek adına çeşitli yöntemler sunmaktadır.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç