Hizmet Bölgelerimiz

Donanmacı Dedektiflik

Donanmacı Dedektiflik

Bilal Kartal'ın ülkemize kazandırdığı ilk dedektiflik şirketi İzmir Dedektiflik Anonim Şirketi tamamen kurumsal kimliğiyle 1995 yılından bu yana hizmet vermektedir. Adalet Bakanlığı'nın görevlendirdiği müfettişler tarafından düzenli aralıklarla denetlenerek ülkemizin ilk özel dedektiflik bürosu olarak faaliyetlerini yürütmektedir. Öte yandan birbirinden nitelikli uzman dedektif ve hukukçu kadrosuyla çalışmalarına büyük bir hızla devam ederek en iyi şekilde sonuçlara ulaşmaya devam etmektedir. Ortada duran bu özellikleri itibariyle dedektiflik çalışmalarında sizin yanınızda yer almaktadır.

Bilal Kartal Hakkında

İzmir ilinin Karşıyaka ilçesinde 1971 yılında dünyaya geldi. 4 kardeşi bulunmaktadır. Kendisi kardeşlerinin aksine maceraperest bir kişilikle yetişmiş ve sürekli bu alanlara ilgi duymuştur. Sonuç olarak ülkemizin yetişmiş önemli istihbarat uzmanlarından birisi olmayı hak ederek donanmacı dedektiflik çalışmalarıyla üne kavuşmuştur. Kendisinin imzasını taşıyan modern dedektiflik malzemeleri sadece ülkemizdeki illerde düzenlenen tanıtım etkinliklerinde değil yurt dışında da büyük bir ilgiyle yakından takip edilmektedir.

Doğa sporlarına aşırı derecede tutku düzeyinde ilgisi bulunan Kartal ayrıca uluslararası spor müsabakalarında birincilikle ödül almayı defalarca hak etmiştir. Bunun yanı sıra içinizden biriyim diyerek kendisini diğer insanlardan tamamen soyutlamayan alçakgönüllü bir kişiliğe sahiptir. Yine ana dili seviyesinde üç dil biliyor olması da sayın Bilal Kartal'ın öne çıkan özellikleri arasında yer almaktadır. Doğa tutkusu nedeniyle Ukrayna Odessa Üniversitesi'nde beşeri bilimler üzerine eğitim aldıktan sonra Bosna Hersek'te de hukuk üzerine lisans düzeyinde eğitimlerini başarıyla tamamlamıştır.

İzmir Dedektiflik AŞ Hakkında

15/06/1995 tarihinde İzmir ilinin Karabağlar ilçesinde kurulan donanmacı dedektiflik Türkiye'nin ilk özel dedektiflik kurumsal şirketidir. Bu açıdan çalışmalarına büyük bir hızla kararlılıkla devam ederek her anlamda beklentileri karşılamaya yönelik çalışmaları ele almaktadır. Ortada duran tüm bu en temel nitelikler dahilinde her yönden beklentileri bir arada sunmaktadır. Bu da dedektiflik şirketinin ortada duran en temel özelliklerinden birisi olarak kesinlikle kabul edilen konuyu teşkil etmektedir.

Kişisel Hizmetleri

Gizli eş takibi, sadakat araştırması, boşanmaya delil toplama, evlilik öncesi araştırması vs konular kişisel hizmetleri arasında en çok rağbet gören konuların başında gelmektedir. İşte bütün bu alanlarda müşterilerinin memnuniyetini kazanmak adına 24 saat kesintisiz olarak çalışmalarına yer vererek her anlamda kaliteli ve de sıra dışı yaklaşımla hizmetlerini yürütmektedir. Böylelikle gerçekten de sonuç odaklı ve ileri görüşlü kabiliyetine sahip uzman dedektif personelleriyle çalışmalarını yürütmektedir.

7/24 Dedektiflik Hizmeti

İzmir ilinde kurulan ve de ülkemizin ilk özel dedektiflik şirketi olarak çalışmalarına aralıksız devam eden şirket 7/24 dedektiflik özelliklerinden yararlanarak müşteri odaklı çalışmalarını yürütmektedir. Böylelikle tamamen beklentileri bir arada sunmaya devam ederek sonuç odaklı yaklaşımları ışığında değerlendirilerek her anlamda donanmacı dedektiflik farkına dayanarak kesinlikle en iyi hizmete yer vermektedir. Bu da 444 7 635 numaradan her zaman arayarak anında teknik destek alabilmeniz açısından önemli bir yaklaşım tarzını meydana getirmektedir.

Adres Bilgileri

İnönü Caddesi, No: 201 Kat:3/1 Karabağlar/İzmir adres bilgisi olarak karşımıza çıkmaktadır. İşte tüm bu niteliklere yer verildiği zaman her anlamda kaliteden bir an dahi ödün vermeksizin en iyi şekilde çalışmalarını yürütmektedir.

Böylece dünden bugüne kadar en iyi şekilde hizmetlerini bir arada tutarak her yönden kesintisiz olarak çalışmalarına yer vermektedir. 444 7 635 numaradan her anlamda en iyi hizmetlere yer vererek tüm hizmetlerin içerikleri hakkında detaylı bir şekilde bilgi temin etmeniz her anlamda önemli bir yaklaşım tarzı olarak önde gelen nitelik olarak kesinlikle ifade edilmelidir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç