Hizmet Bölgelerimiz

Malatya Dedektiflik

Malatya Dedektiflik

İzmir Dedektiflik A.Ş. bünyesinde oluşturulmuş olup Malatya’daki müşterilerine hizmet vermek amacıyla kurulan bir dedektiflik bürosudur.

İzmir Dedektiflik A.Ş. Nedir? Ne İş Yapar?

Eski çağlardan beri insanlar, elverişli topraklar üzerinde topluluklar halinde yaşamaya çalışmışlardır. Varoluşun doğasında olan bu bir arada yaşama arzusu, günümüz toplumlarının da vazgeçilmezidir. Bu arzudan yola çıkarak evlilik müesseseleri doğmuştur. İki yetişkin insanın birbirlerini sevmeleri ve kendilerini birbirlerine uygun görmeleri üzerine yasalar önünde hayatlarını birleştirme olayına evlilik denilmektedir. Pek çok insanın yaşamına yeni bir soluk getirerek mutlu bir hayat sürmesini sağlayan bu birliktelik, kimi zaman da bir takım problemlerle uğraşmaktadır. Özellikle hızlı çalışma temposu ve kişinin yerine getirmesi gereken yükümlülükler temelinde ortaya çıkan sorunlar, çiftlerin var olan karşılıklı sevgi ve bağlılıkları ile çözülebilmekte, hatta bu engellerin aşılması ile eşlerin birbirlerine olan bağlılıkları artmaktadır. Ancak bahsedilen sorunların dışında evlilik müessesesinin adeta korkulu rüyası olan bir durum vardır: Aldatmak! Eşlerin birbirlerine sadık olacaklarına dair söz vererek çıktıkları bu yolda, taraflardan birinin sadakatsiz davranarak evlilik akdine gölge düşürmesi son zamanlarda oldukça fazla gerçekleşen bir durumdur.

İşte böyle bir duruma maruz kalıp aldatıldığını düşünen ve bunu ispatlamaya çalışan kişilerin yardım alabileceği bir takım kuruluşlar vardır. Profesyonel bir dedektiflik şirketi olarak kurulan İzmir Dedektiflik A.Ş. aldatılma şüphesi olan ya da aldatıldığından emin olup bunu resmi delillere dökmek isteyen kişilere tam da bu noktada yardımcı olmaktadır. Müşterilerine güvenli ve kaliteli bir hizmet anlayışıyla yaklaşan firma, attığı her adımda ve sunduğu her hizmette hukuka uygunluk, insan hakları ve özel hayatın gizliliği ilkelerinden ödün vermemektedir. Müşterilerine hızlı ve güvenli hizmet sunabilmek için Türkiye’nin her yerine ulaşmak isteyen şirket, açtığı Malatya Dedektiflik bürosu ile geniş hizmet yelpazesine bir yenisini daha eklemiştir.

Hangi Hizmetler Sunulmaktadır?

Hukuk kurallarına uygun ve resmi belgeler ışığında hareket eden İzmir Dedektiflik A.Ş. tarafından müşterilerine sunulan hizmetlerden bazıları şunlardır;

  • Sadakat Araştırması      
  • Eş Takibi
  • Adres Tespiti
  • Dolandırıcılık Olayları Araştırması
  • Personel Takibi ve Araştırması
  • Kayıp Şahıs Araştırması
  • Öğrenci Takibi

 

Malatya Dedektiflik

1995 yılında özel dedektif Bilal KARTAL tarafından kurulan İzmir Dedektiflik A.Ş. ihtiyacı olan herkese ulaşabilme parolasıyla Türkiye’nin her yerine hizmet götürmüştür. Bu yerlerden birisi de Malatya Dedektiflik bürosudur. Bu kentte yaşayan ve profesyonel dedektiflik hizmetlerinden yararlanmak isteyen herkesin başvurarak 7/24 kesintisiz hizmet alabileceği bir noktadır.

Mevcut Hizmetlerden 81 İlde Yararlanabilme Olanağı

Sahip olduğu deneyim ve profesyonel çalışma prensibi ile müşterilerine 81 ilde hizmet götürmektedir. Kişi, Türkiye’nin hangi şehrinde olursa olsun, ihtiyaç duyduğu takdirde İzmir Dedektiflik A.Ş. ile irtibatlı dedektiflik bürosuna başvurarak, tüm bu hizmetlerden kesintisiz olarak yararlanabilmektedir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç