Hizmet Bölgelerimiz

Kırklareli Dedektiflik

Kırklareli Dedektiflik

İnsan etkileşiminden doğan sosyallik ve yaşam koşullarının hızlandırdığı yoğun iş temposunda hayatın akışı bazen sekteye uğrayabilir. Karşılaştığımız sorunlar özel ya da iş yaşamımızda veya hukuki bir süreçte meydana gelebilir. Bu gibi durumlarda profesyonel destek almak, problemlerle başa çıkmanın en sağlıklı yoludur. Kırklareli dedektiflik İzmir-İstanbul Dedektiflik firması bünyesinde, Kırklareli şehrimizde hizmet vermektedir. Ayrıca firmamız, tüm şehirlerimizde çalışma yapmaktadır.

Dedektiflik Hizmetlerimiz Nelerdir?

Özel hayatınızda; evlilik öncesi araştırma, çocukların takibi, eş takibi gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz. Burada önemli olan aile birliğini esas alarak hareket etmektir. Kırklareli Dedektiflik olarak mahremiyetinizi korumak önceliğimizdir.

Hukuki davalarınızda yasalarımızın koyduğu kanunlar çerçevesinde avukatlarımızın, hâkim ve savcılarımızın önüne getirdiğiniz ipuçlarının yetersiz kalabilir. Bu durumunda; kanunlarımızın dışına çıkmadan, elinize yeterli delillerin geçmesinde yardımcı olacak hizmetleri Kırklareli dedektiflik aracılığı ile tedarik edebilirsiniz.

Ya da iş hayatınızda güvenilir ortaklıklar kurmak istiyorsanız, bayi araştırması yaptırmak istediğinizde, icra takibi konusunda vb. işleriniz için sizlere yardımcı olabiliriz.

Donanımlı Uzman Kadro ile Çalışmak

Özel dedektiflik hizmetini alacağınız kişilerin bu konuda profesyonel olması çok önemlidir. Özel dedektiflerin, tecrübeleri ile sorunlara ışık tutacak, aile kavramı hassasiyetini temel alacak ve hukuki konularda bilgileri ile yasalar çerçevesinde meseleleri değerlendirecek kapasitede kişiler olması gerekmektedir.

Sorunları yasa çerçevesinde ele alan, kanıtları kurallara uygun olarak toplayan; objektif, dürüst ve titiz çalışmayı prensip haline getirmiş kimselerden oluşan kadromuz çalışmalarında ahlaki kurallardan uzaklaşmaz. Bu da güvenli bir ortam oluşmasını sağlar.

Doğru Adres

Yanlış kişilere gidilmesi halinde maddi manevi olumsuz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Kırklareli Dedektiflik olarak, dürüst, şeffaf, ilkeli ve tutarlı olmak en temel görevimizdir.

Yasal mevzuatlar çerçevesinde ilgili kurumların onayı alınarak hizmete başlamış olan ve hizmete devam eden firmamız, seçimlerinizde güvenebileceğiniz bir kurumdur. Desteklerimizle meselelerinize yardımcı olmak amacıyla geçmiş yaşantılarında benzer konumlarda çalışmış kadromuz, emekli subay ve polislerden oluşmaktadır.

Sevdiklerinizle birlikte güven içinde yaşamak, çıkar ilişkisine dayanmayan bir evlilik kurmak ya da iş hayatınızdaki sorunların üstesinden gelmek için; bu ve bunun gibi desteğe ihtiyacınız olan her konuda yardımınıza hazırız.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç