Hizmet Bölgelerimiz

İzmir Ataşehir Dedektiflik

İzmir Ataşehir Dedektiflik

Türkiye’de dedektiflik sektörünün öncülüğünü yapan şirketimiz, İzmir Dedektiflik A.Ş. olarak 26 yıl önce İzmir’de kurulmuştur. Türkiye’nin 81 ilinde hizmet veren ve Ataşehir Dedektiflik hizmeti ile de bilinen şirketimizin kurucu ise Bilal Kartal’dır. İlk kurulduğundan bugüne tamamen uzman kişiler tarafından eğitilen özel ekipler, insanların hayatında olumsuz etki oluşturan olayları araştırmakta ve delil toplayarak sorunları ortadan kaldırmaya yönelik çalışmaktadır.

Öğrenci Takibi Hizmeti

Çocukların güvenliği, kötü alışkanlıklar edinmemesi gibi daha birçok konu, anne ve babaların ilk istedikleri şeydir. Bu nedenle her an yanlarında olmak ve onlara doğruyu anlatmak istemektedirler. Ancak insanın kendi edindiği tecrübeler, aldığı nasihatlerden daha önde gelmektedir. Bununla beraber genç zihinlerin başına herhangi bir kötü olay gelmemesi adına dedektif hizmeti alınarak, öğrenci takibi yaptırılabilmektedir.

Dolandırıcılık Olayları Araştırması

Ataşehir Dedektiflik hizmeti veren firmamız, aynı zamanda günümüzde sıkça karşılaşmakta olduğumuz dolandırıcılık olayları ile ilgili de araştırmalar gerçekleştirmektedir. Dolandırıcılar, insanların ihtiyaçları yönünden ya da kişisel bilgilerinden yola çıkarak, birçok farklı şekilde dolandırma taktikleri geliştirmektedir. Sonrasında ise bireylerin yıllarca biriktirdikleri ya da emekleri karşılığında alın teri ile kazanmış oldukları kazançlarını tek seferde onlardan çalarak izlerini kaybettirmektedir. Dedektifler ise dolandırıcıların arkasında bırakmış olduğu izleri takip ederek yakalamak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Personel Takibi ve Araştırması

Son yıllarda insanların sorunlarını araştırması amacı ile sadece bireyler değil, firmalar da dedektiflik hizmetlerinden faydalanmaktadır. Bunların örnekleri arasında personeline olan güvensizliği nedeni ile personelinin takibini ve hakkında bir araştırma yapma isteği olan firmalar gösterilebilmektedir. Dedektifler de bu konuda sıkı bir takip sağlayarak, birçok farklı veriyi firma yöneticilerine ulaştırmaktadır.

Firma İç Güvenlik Danışmanlığı

Günümüzde şirketlerin çeşitli güvenlik sorunları yaşaması ve her nasıl bir güvenlik tedbiri alsa da çeşitli sorunların yine de ortadan kalkmaması sık karşılaşılan sorunlar arasında yer almaktadır. Bu konuda Ataşehir Dedektiflik hizmetleri arasında, firma yöneticilerinden, en alt tabakada çalışan personele kadar tüm çalışan kadrosu hakkında bilgi sunma hizmeti bulunmaktadır. Çalışanların özlük dosyaları birer birer firma sahiplerine aktarılır. Böylece sorun yaratacak kişilerin, sorun yaratmadan önce önüne geçilmesi sağlanmaktadır.

Sigorta Dolandırıcılığı Araştırması

Sigorta sektörü, son yılların en fazla ilgi gören sektörü arasında yer almaktadır. Durum böyle olunca da dolandırıcılar daha rahat bir şekilde insanların hayallerini çalabilmektedir. Şirketimiz, özel dedektifler yardımı ile sigorta dolandırıcılarının da izini sürerek, gerekli cezai işlemin uygulanması adına delil toplamakta ve insanların hayallerine yeniden ulaşmasına olanak sağlamaktadır.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç