Hizmet Bölgelerimiz

Karaman Dedektiflik

Karaman Dedektiflik

İzmir Dedektiflik A.Ş. Nedir?

Kurucusu Sayın Bilal KARTAL’ın girişimleriyle 1995 yılında İzmir merkezli olarak hayata geçirilen bir dedektiflik şirketidir. Güvenli ve kaliteli kuruluş parolasıyla yola çıkan şirket, müşterilerine profesyonel anlamda dedektiflik hizmeti vermektedir. Evliliğiyle ilgili ciddi sıkıntılar yaşayan, kayıp yakınını bulmak isteyen ya da velayet davaları ile ilgili yardım almak isteyenlere hızlı ve kesintisiz bir şekilde yardımcı olmaktadır. Tüm bu hizmetlere Karaman Dedektiflik bürosundan da ulaşılabilmektedir. İşte İzmir Dedektiflik A.Ş. tarafından güven ve kalite parolası ile sunulan hizmetlerden bazıları:

Sadakat Araştırması

Evlenmek, güzel ve mutlu bir yuvaya kavuşmak pek çok kişinin hayalini süsleyen bir olgudur. Ancak insanların oluşturduğu her birliktelik de olduğu gibi evliliğin önünde de zaman zaman bir takım engeller çıkabilmektedir. Olası engellere rağmen çiftler, evliliğe adım attıkları gün söz verdikleri gibi karşılıklı sevgi, saygı ve sadakat çerçevesinde bunları aşabilmektedirler. Fakat özellikle sadakat gibi bazı hassas konularda oluşabilecek problemler kişileri derinden etkileyebilmektedir. Evliliğinde bu konuda problemler yaşayan ya da bir takım kuşkulara sahip olan kişiler Sadakat Araştırması hizmeti ile bu duruma profesyonel çözüm arayabilmektedirler. Bu hizmet sayesinde sadakatsiz davranışlarda bulunduğundan şüphelenilen kişinin, bu eylemleri gerçekten yapıp yapmadığını fotoğraf, video gibi somut belgelerle ortaya çıkarılabilmektedir.

Evlilik Öncesi Araştırma

İzmir Dedektiflik A.Ş. tarafından sunulan bir diğer hizmet de Evlilik Öncesi Araştırma’dır. Mutlu ve huzurlu bir yuva kurmak isteyen bireylerin mevcut eş adayı hakkında kötü alışkanlığı, gece hayatı ya da madde bağımlılığı vb. konularda bir takım bilgilere ulaşmasına olanak tanır. Ayrıca tüm hizmetlerde olduğu gibi bunda da hukukun gizlilik ilkesi, kişi hak ve hürriyetleri gözetilerek adım atılmaktadır.

Karaman Dedektiflik

Karaman’daki vatandaşların da yararlanabilmesi için İzmir Dedektiflik A.Ş. bünyesinde Karaman Dedektiflik bürosu hayata geçirilmiştir. İlgili vatandaşlar buraya başvurmak suretiyle dedektiflik şirketinin sunduğu tüm olanaklardan yararlanabilmektedirler.  

81 İlde Dedektiflik Hizmeti

İzmir Dedektiflik A.Ş.Türkiye'nin 81 ilinde profesyonel dedektiflik çalışmalarını yürütebilmektedir. Ayrıca, özel hayatın gizliliği ve kişi hakları ilkesinden ödün vermeden yaptığı tüm hizmetleri hukuk kuralları çerçevesinde ve profesyonel olarak gerçekleştirmektedir. Yaklaşık 25 yıllık bir tecrübe ile müşterilerine güvenli ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç