Hizmet Bölgelerimiz

Balatçık Dedektiflik

Balatçık Dedektiflik

Ülkemizde dedektiflik bürolarının sayısı günden güne artış gösteriyor. Bunun aslında çok iyi bir süreç olduğunu kesinlikle dile getirmemiz gerekmektedir. Çünkü dedektiflik büroları daha az bürokrasiyle çalıştığından dolayı hizmet verirken daha hızlı davranabilmektedir. Bu zamandan tasarruf edilmesi anlamına gelir ki her yönden önem teşkil eden bir konuyu karşımıza çıkarmaktadır. Üstelik kaliteden bir an bile ödün vermeyen yaklaşım tarzıyla değerlendirildiği zaman da her yönüyle gerçekten de fark yaratmaya devam eder.

İzmir Özel Dedektiflik Şirketi Hakkında

Resmi olarak 15/06/1995 tarihinde kuruldu. Kuruluş yeri İzmir ilinin Karabağlar ilçesidir. Kurucusu ve halen yönetim kurulu başkanlığını üstlenen Bilal Kartal'dır. Bilal Kartal İzmir-Karşıyaka doğumludur. Memleketinde uzun yıllardan beri çok kritik görevlerde bulunduğu uzman dedektif şirketini açma kararı alarak çeyrek asırlık süreden beri çalışmalarına büyük bir hızla devam etmektedir. Ortada duran tüm bu eşsiz özellikler dahilinde her anlamda kaliteli ve de sıra dışı yenilikler ışığında balatçık dedektiflik farkına dayanarak kaliteden ödün vermeksizin beklentileri en üst noktaya çıkarmaktadır.

İzmir Özel Dedektiflik Şirket Profili

Kurum içi eğitim anlayışına dayanarak nitelikli personel yetiştirmek ve genç takım arkadaşlarıyla daha kaliteli ve seri hizmet verebilmek amacı taşımaktadır. Ayrıca haftanın 7 günü boyunca tam zamanlı olarak 24 saat çalışmaktadır. İşte ortada duran bu özellikleri neticesinde tüm hizmetlerin daha hızlı ve de süratli bir şekilde gerçekleştirilmesi yönünden en iyi şekilde müşterilerinin yanında yer almaya devam etmektedir. Bunun yanı sıra müşteri memnuniyetini önemseyen ISO 10002 müşteri memnuniyeti belgesine dayanarak da her yönden kesintisiz bir şekilde fark yaratmaktadır.

Hizmet Standartları

7/24 çalışma anlayışına dayanarak hizmetlerini yürüten dedektiflik şirketi işte bu özellikler ışığında balatçık dedektiflik olma özelliğinden hareket ederek her anlamda tamamen kaliteli yaklaşımla yoluna devam etmektedir. Uzman nitelikli kadrosuyla birlikte tüm sorunlara tam bir uzmanlıkla yaklaşmaya devam ederek her yönden beklentileri ele almaya devam etmektedir. İşte bu da her yönden hizmet standartlarının gerçekten de üst sınırlar içerisinde yer aldığı anlamına gelir ki her yönden önemli bir durum olma özelliğini korumaktadır.

Ücretsiz Bilgi Hattı

İzmir Dedektiflik AŞ'yi her zaman arayabilirsiniz. 24 saat boyunca çağrı merkezinde görevli nitelikli personeleri size tüm hizmet servisleri hakkında detaylı bir şekilde yardımcı olacaktır. Bu yönüyle kaliteden bir an bile ödün verilmeksizin tamamıyla eşsiz yenilikler açısından düşünüldüğü zaman her anlamda balatçık dedektiflik farkına dayanarak çalışmalarda bulunulmaktadır. Ortada duran tüm bu eşsiz özelliklere bağlı kalındığı zaman 7/24 olarak çalışmalar yürütülmektedir. Tüm bu çalışmalar neticesinde her anlamda en iyi şekilde beklentilere yer verilmeye devam edildiğini vurgulamamız önemli bir durum olarak görülür. Bu da ayrıca üzerinde durulması gereken bir tarz olma özelliğiyle gerçekten de sıra dışı bir durumdur.

444 7 635

İzmir Özel Dedektiflik Anonim Şirketi olarak 444 7 635 numaradan kesintisiz bir şekilde en iyi hizmet aktarılmaktadır. Böylelikle kaliteli olmaya devam eden niteliklerine dayanarak her yönden sıra dışı yenilikler ışığında çalışmalar sürdürülmektedir. Tüm bu ortada duran hususlar dahilinde her açıdan dikkatleri üzerimize çeken yaklaşımıyla önde gelmeye devam ettiğini belirtmemiz mümkün hale gelen konular arasında bulunmaktadır. Böylelikle dünden bugüne kadar uzanan yenilikçi hizmet profiline dayanarak çalışmalarını bu istikamette en iyi şekilde müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde sürdürerek yoluna büyük bir süratle devam etmektedir. Bu da ayrıca belirtilmesi gereken yaklaşım tarzı olarak kesinlikle önemli bir durumdur.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç