Hizmet Bölgelerimiz

Bartın Dedektiflik

Bartın Dedektiflik

Araştırma ve soruşturma, tarih boyunca insanların hem merak ettiği hem de var olan sorunlarına çözüm bulduğu bir olgudur. Eski dönemlerden bugüne her alanda yaşanan değişim, araştırma ve soruşturma olgusunu da dedektiflik mesleğine çevirdi. Özellikle son dönemlerde ilgilinin iyice arttığı bu meslek, kişilerin hem var olan sorunlarına farklı çözümler getirmekte hem de hakkında bilgi sahibi olunmak istenen bir durum ile ilgili fikirler vermekte. Dünya çapında yaşanan bu gelişmeler çok da uzak olmayan bir zamanda Türkiye’ye de yansıdı ve burada da dedektiflik ile ilgili bir takım adımlar atılmaya başlandı. Bu durumu anlatan en belirgin örnek İzmir Dedektiflik A.Ş. adlı kuruluştur.

İzmir Dedektiflik A.Ş. Hakkında

Pek çok ülkede dedektifliğe olan rağbetin Türkiye’yi de etkilemesinin ardından, burada da böyle bir oluşumun olması gerektiğini düşünen Bilal KARTAL çalışmalara başlamıştır. Dedektiflik ile ilgili izlenimlerini ve eğitimlerini 1995 yılında açılmasına öncülük ettiği İzmir Dedektiflik A.Ş. ile kurumsal bir yapıya dönüştürmüştür. Bu şirket ihtiyacına göre talepte bulunan müşterilerine profesyonel dedektiflik hizmeti vermektedir. Bartın Dedektiflik hizmetleri de bu şirket bünyesinde çalışmaktadır.

Nasıl Hizmetler Vardır?

Müşterilerine kaliteli ve güvenli hizmet vermek amacıyla çalışmalarını son derece titiz bir şekilde yürüten İzmir Dedektiflik A.Ş. dedektiflik hizmeti olarak da müşterilerine oldukça geniş bir seçenek alanı sunmaktadır. Bunlardan bazıları şu şekildedir:

Bireysel ve Aile Hizmetleri

  1. Miras işleri
  2. Eş Takibi
  3. Velayet Davaları için Delil Toplama
  4. Boşanma Davaları için Delil Toplama

Kurumsal Hizmetler

  1. Personel Araştırması ve Takibi
  2. Piyasa Araştırması
  3. Bayi Araştırması
  4. Firma İç Güvenliği Danışmanlığı

gibi pek çok alanla ilgili hizmetler verilmektedir.

 Hangi Şehirlerde Faaliyet Gösterir?

Dedektiflik alanındaki öncü çalışmaları ve birikimi ile Türkiye’nin 81 iline yayılan bir hizmet ağı kurmuştur. Bartın Dedektiflik de dahil olmak üzere ülkenin herhangi bir şehrinde bulunan bir kişi talep etmesi halinde profesyonel dedektiflik yardımı alabilmektedir.

İrtibat Nasıl Kurulur?

İzmir Dedektiflik A.Ş. bünyesindeki dedektiflik hizmetlerinden yararlanmak isteyen bir kişi 444 7 635 numaralı telefonu arayarak ülkenin herhangi bir yerinde ve bölgesinde bu imkanlardan yararlanabilmektedir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç