Hizmet Bölgelerimiz

Kilis Dedektiflik

Kilis Dedektiflik

Günlük yaşamda suç teşkil eden ancak çözülmesi oldukça güç birçok farklı olaya maruz kalmak sık rastlanan bir durum olarak görülmektedir. Bu gibi sorunlarda araştırma yapmak ise profesyonel ve uzman kişilerin işidir. Araştırma, bilgi ve delil toplama denilince akla ilk olarak dedektiflik firmaları gelmektedir. Kilis Dedektiflik hizmeti de veren İzmir Dedektiflik A.Ş. bu alanda uzman ve profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilen araştırmalar ile hizmet sağlamaktadır. Uzun yıllardan beri sektörde edindiği tecrübe ile öncülük eden şirket Türkiye’de 81 ilde ve her ilçede hizmet sunmaya devam etmektedir.

Kilis Dedektiflik Evlilik Öncesi Araştırması

Evlenecek kişiyi seçmek, kimi zaman oldukça fazla zorlayıcı olabilmektedir. Evlilik oldukça ciddi bir kurum olduğundan dolayı doğru kişiyi seçmek çok önemlidir. Bu konuda insanlar, evlenecekleri kişiye güvenmek ve hakkındaki her şeyi bilmek isteyebilmektedir. Evlilik öncesi araştırması yapan İzmir Dedektiflik A.Ş. ise insanların aklındaki tüm soru işaretlerine bir çözüm oluşturmaktadır. Böylece evlilik güvence altına alınabilmektedir.

Kilis Dedektiflik Dolandırıcılık Araştırması

Her geçen gün artan dolandırıcılık olayları nedeni ile günümüzde birçok insan mağdur duruma düşmektedir. Kilis Dedektiflik hizmeti ile aynı zamanda da dolandırıcılık vakalarında delil toplama hizmeti sağlanmaktadır. Dolandırıcıların kimliklerine ulaşmak için oldukça dikkatli ve gizli bir şekilde yürütülen araştırma neticesinde deliller toplanarak mağdura iletilmektedir. Hizmeti alan mağdur kişi ise hakkını savunmak adına bu deliller ile soruşturma başlatabilir ve mağduriyetini giderebilmektedir.

Kilis Dedektiflik Güvenilir mi?

Türkiye’nin ilk dedektiflik firması olarak sektörde lider konumda olan İzmir Dedektiflik A.Ş. kesinlikle eğitimli ve alanında uzman kişiler ile profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Müşteri güvenliğini ise her daim en ön planda tutarak, herhangi bir şekilde bilgilerin sızdırılmasına olanak tanımamaktadır. Araştırma esnasında toplanan deliller ve elde edilen bilgiler ise özel olarak güvenli bir şekilde saklanmaktadır.

Kilis Dedektiflik Çalışma Saatleri

Kilis Dedektiflik hizmeti sağlamakta olan İzmir Dedektiflik Bürosu hakkında merak edilen sorular için 7 gün 24 saat aralıksız olarak hizmet veren 444 7 635 numaralı müşteri hizmetleri bulunmaktadır. Müşteri hizmetleri vasıtası ile alınacak randevu sonrasında büroda görüşme de sağlanabilmektedir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç