Hizmet Bölgelerimiz

Karataş Dedektiflik

Karataş Dedektiflik

Dedektiflik hizmetleri günümüzde gerçekten de ön plana çıkmaya devam ediyor. Bunun temel nedeni düşünüldüğü zaman insanların tüm bireysel sorunlarını çok daha sürede çözmek istemesi ve bilgi güvenliğinin azami düzeye taşınması olarak kesinlikle özetlenebilir. İşte bu durumlardan hareket edildiği zaman dedektiflik hizmetlerinin Türkiye'de olduğu gibi dünyanın dört bir yanında artarak ilerlemeye devam ettiğini dikkate almak gerekmektedir.

Kimler Dedektif Olabilir?

Sıkça merak edilen konular arasında kimlerin dedektif mesleğini yapabileceğidir. Öncelikle belirtmek gerekir ki uzman bir dedektif ana dili seviyesinde en az üç dili akıcı bir şekilde konuşmalı ve yazabilmelidir. Bunun yanı sıra lisans mezuniyetini başarıyla tamamlamış olmalı ve bunun yanında yüksek lisans veya doktora derecesini de tamamlama şartı aranmaktadır. İşte bu kriterler ele alınarak değerlendirilecek olunduğu zaman kadın/erkek bu koşulları taşıyanların dedektiflik mesleğinin önünde duran herhangi bir engelin olmadığını kesinlikle söylememiz gerekmektedir. Böylelikle her yönden çok kısa sürede dedektiflik mesleğini icra etmek mümkün hale gelmektedir.

İzmir'de Türkiye'nin İlk Dedektiflik Firması

1995 yılından beri hizmet veren İzmir Dedektiflik AŞ kurumsallığının güvenilen yapısıyla müşterilerine çeyrek asırlık tecrübesine dayanarak hizmetlerini sunmaktadır. Böylelikle tüm özelliklere dayanarak her anlamda karataş dedektiflik faaliyette bulunmaktadır. Öte yandan 7/24 anlayışa dayanarak her anlamda Karabağlar ilçesinden ülkemizin her bir yanına hizmet sunmaya devam eden dedektiflik şirketi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Yeni Dedektiflik Ekipmanları

Gelişmiş ar-ge laboratuvarında üretilen birbirinden yeni dedektiflik ekipmanlarıyla her yönden sizlere en iyi şekilde hizmet sunulmaktadır. Böylelikle kaliteden bir an dahi ödün vermeksizin her anlamda tamamen ayrıcalıklı hizmetlerin meydana getirilmeye devam ettiğini kesin olarak ele almamız mümkün hale gelecektir. İşte tüm bu yaklaşımlar baz alındığı zaman da 7/24 kesintisiz bir şekilde en iyi hizmetlerin sürdürüldüğünü dikkate almak gerekmektedir. Bütün bunlar da tüm özellikleri ışığında her anlamda önemli bir konu olarak karşımıza çıkıyor.

İzmir Özel Dedektiflik A.Ş.

15.06.1995 tarihi itibariyle hizmet veren kurumsal firma, kesintisiz olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Her yönden karataş dedektiflik açısından en iyi şekilde çalışmalarda bulunmaktadır. 

Bireysel hizmetleri arasında eş takibi, sosyal medya takibi, evlilik öncesi araştırması, boşanma öncesi delil toplama, sadakat araştırması gibi günümüzün önde gelen sorunlarına yönelik hizmetleri örnek verilebilmektedir.

Kurumsal hizmetleri içerisinde de kurumsal güvenlik danışmanlığı, patent hırsızlığı araştırması, dolandırıcılık araştırması, cv araştırması, personel soruşturması vs konularda kapsamlı olarak hizmetlere yer verilmektedir. Tüm bu bilgiler ışığında düşünülecek olunduğu zaman 7/24 geçerliliği olmaya devam eden yaklaşımla en iyi çalışmalara yer verilmektedir.

7/24 Açık Kapı

24 saat boyunca ziyaret edebilir veya 444 7 635 numarayı arayarak ayrıntılı bir şekilde teknik destek alabilirsiniz. Böylece her anlamda tamamen beklentileri en iyi şekilde karşılamaya yönelik yaklaşım tarzıyla düşünüldüğü zaman her anlamda kaliteden ödün vermeyen seçkin nitelikleriyle yer almaya devam ettiği ortada.

Üstelik 7/24 açık kapı özelliğine bağlı olarak yine bir diğer yaklaşım özelliği ışığında düşünülecek olunduğu zaman karataş dedektiflik olarak tüm yenilikleri bir arada sunuyor. Bütün bunlar da tamamen kesintisiz bir şekilde ortada duran en temel özellik olarak yer almaktadır. Tüm bu nitelikler olarak yer alacak olunduğu zaman da gerçekten de önem teşkil eden hususlara dayalı olarak son derece nitelikli bir unsuru teşkil etmektedir. İşte bu da önde gelen niteliklerden birisi olarak 7 gün 24 saat kesintisiz olmaya devam eden yaklaşımla en iyi şekilde hizmetleri sizlere sunmaya devam ediyor.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç