Hizmet Bölgelerimiz

Amasya Dedektiflik

Amasya Dedektiflik 

Dedektiflik hizmetine başvurmanın amacı, merak edilen konuda doğru bilgilere kısa sürede ulaşabilmektir. İşin profesyonellerinden yardım alınarak amaca ulaşılabilir. Amasya dedektiflik firmaları incelendiğinde bu alanda en çok deneyime sahip olan İzmir Dedektiflik A.Ş. en çok tercih edilen firmadır. Firmanın merkezi İzmir olduğu için ismi bu şehirden gelmekteyse de yıllar içinde tüm Türkiye'de faaliyete geçtiği gibi Amasya'da da merkezde, ilçelerde ve beldelerde aktif olarak hizmetlerini sürdürmektedir. 1995 yılında kurulan firmanın çalışanları çoğunlukla emekli emniyet, askeriye ve hukuk personelinden oluşur.

Amasya Dedektiflik Hizmetleri

Özel dedektiflik firmaları arasında yurtta öncü olan İzmir Dedektiflik A.Ş.'nin sunduğu Amasya dedektiflik faaliyetleri arasındakilerden bazıları şunlardır: Eş takipleri, öğrenci takipleri, evlenmeden önce merak edilen konularda araştırmalar, ortak iş yapılan firmalar ve ortaklar hakkında araştırmalar, firmalar için güvenlik danışmanlık hizmetleri, boşanma ve velayet davalarında kullanmak için kanunlara uygun delil araştırılması ve toplanması, sigorta dolandırıcılığı hakkında araştırmalar, her türlü hırsızlıkların araştırılması, marka ihlallerinin ve sahte markaların araştırılması, evrakta ve ürünlerde sahtecilik hakkında araştırma, kaybolan şahıslar hakkında araştırmalar, tebligat adreslerinin tespiti, sanayi casusluk araştırmaları, kurumsal araştırmalar, çalıştırılan personeller hakkında takip ve araştırmalar, faili meçhul durumlar hakkında araştırma gibi. Ayrıca dedektiflik hizmeti almak isteyen kişilerin özel istekleri doğrultusunda da gereken araştırmalar yapılmaktadır.

Amasya Dedektiflik Firmaları Çalışma Saatleri

Amasya dedektiflik firmaları içinde en profesyonel personellere sahip firma olan İzmir Dedektiflik Bürosu haftanın her günü ve saatinde hizmet vermektedir. Firmanın çalışma prensiplerine göre hizmet alan her kişiye özel bir dedektiflik grubu oluşturulur ve bu dedektif grubu işi sonuçlandırana kadar sadece o tek kişiye yönelirler. Böylece bir iş bitmeden diğeriyle uğraşılmadığından hizmetler kısa sürede sonuçlandırılır. Kişiye özel dedektif grubunun olması tek bir noktaya odaklanan personelin verimini arttırır.

Amasya Dedektiflik Fiyatları

Amasya Dedektiflik hizmeti sunan firmalardan kalitesini uluslararası belgelerle ispatlayan İzmir Dedektiflik A.Ş.'nin ücretleri zannedildiği gibi yüksek değildir. Amasya'nın her yerinde dedektiflik hizmeti veren firma Türkiye'de olduğu gibi yurtdışında da hizmet verir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç