Hizmet Bölgelerimiz

Egekent Dedektiflik

Egekent Dedektiflik 

Egekent Dedektiflik özel dedektiflik sektörünün kurucusu olan İzmir Dedektiflik A.Ş. şirketimiz bünyesinde sunulan hizmetler arasında yer almaktadır. İzmir ili ve ilçeleri sonrasında çevre illerde sunmuş olduğumuz özel dedektiflik hizmetlerini, günümüzde Türkiye kapsamında sağlayabilmekteyiz. Böylece daha fazla insanın sorununu başarılı bir şekilde çözüme kavuşturmayı hedefleyen şirketimiz, 1995 yılında özel dedektif Bilal Kartal tarafından kurulduğundan bu yana hizmetlerinde devam etmektedir.

Marka Sahteciliği ve İhlali Araştırma Hizmeti

Firmaların ürettiği ürünlerin sahteciliğinin yanı sıra birçok haksız kazanç elde etmek isteyen kişi, hali hazırda olan firmaların markalarını kullanmaktadır. Bu sayede daha fazla müşteri edinebilmektedir. Ancak bu durum firmaların itibar kaybetmesine neden olmaktadır. Marka sahteciliği ve ihlali gerçekleştiren kişiler hakkında bilgi toplamak ve dava açılabilmesi adına dedektiflik hizmeti almak son derece önemlidir.

Kurumsal Araştırma Hizmeti

Egekent Dedektiflik şirketimiz bünyesinde birçok kişinin özel istekleri doğrultusunda özel dedektiflik hizmetleri yer almaktadır. Bu hizmetler ile insanların daha mutlu bir yaşam sürmesi adına çalışmalar yapılmaktadır. Bunun yanı sıra birçok firma da çeşitli nedenler ile özel dedektiflik hizmeti alabilmektedir. Firmalar için şirketimiz bünyesinde bulunan kurumsal danışman dedektifler, firmaların sorunlarını detaylı bir şekilde inceleyerek çözüme kavuşturmaktadır.

Eş Takibi Hizmeti

Eşlerden birinin diğerine ihaneti, aldatma olaylarının günümüzde oldukça fazla yaşanması, eş takibi hizmetinin önemini gözler önüne sermektedir. Eş takibi yapan özel dedektifler, toplum ve ahlak kuralları içerisinde, yasalara karşı gelmeden araştırmalarını gerçekleştirirler. Özel dedektifler tarafından elde edilen bilgiler raporlanır ve ihanete uğrayan kişiye sunulur. Sonrasında bu deliller mahkemede kullanılarak yüksek tazminatların alınmasına yardımcı olmaktadır.

Velayet Davalarına Delil Toplama Hizmeti

Aile birliğinin bozulması sonucunda boşanma davaları gerçekleştirilerek eşler birbirilerinden ayrılmaktadır. Aile birliğinin bozulmasının temelini oluşturan en önemli etmen ise çoğunlukla eşlerden birinin ihanet etmesidir. Haksızlığa uğrayan kişi ise çocuğunun velayetini almak isteyebilmektedir. Ancak delil yetersizliği nedeni ile bu durum bazen aksi durumlarla ile sonuçlanabilmektedir. Egekent Dedektiflik velayet davalarına delil toplama hizmeti ile kişilerin çocuklarının velayetini almak amacı ile mahkemede kullanabilecekleri çeşitli delillere sahip olabilmektedir.

Sahte Ürün Araştırma Hizmeti

Sahtecilik yapan kişiler, firmaların hali hazırda olan ürünlerini izinsiz olarak kopyalamak ve çoğaltarak satışa sunmaktadır. Ancak bu tür kişiler üretimlerini daha az maliyete indirgemek açısından sahte ürün hazırlarlarken, daha ucuz malzeme kullanmaktadır. Bu da hem firmalara büyük ölçüde zarar vermekte; hem de insan sağlığının olumsuz yönde etkilenmesine neden olmaktadır. Ürün sahteciliği yapan kişilerin tespitini yapmak için özel dedektif hizmetlerinden faydalanılması mümkündür.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç