Hizmet Bölgelerimiz

Başakşehir Dedektiflik

Başakşehir Dedektiflik

Dedektiflik hizmetlerine yönelik olarak İstanbul ilinin her yerine hizmet veren firmamız başakşehir dedektiflik şubesinden de 7/24 çalışmalarını ivedilikle sürdürmektedir. Alanında uzman takım çalışmasıyla daima sorunlara gerçekçi, kalıcı çözüm sunarak sadece bir haftalık titiz çalışmanın ardından bilgi, belge ve bulgulara kesin olarak ulaşmaktadır. Ortada duran bu özelliği açısından değerlendirildiği zaman her yönden dikkat çekmeye devam eden yaklaşımıyla öne çıktığını dile getirmemiz gerekmektedir.

İstanbul'un Tüm Semtlerine Hizmet

Kurumsal veya bireysel olarak İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerine hizmet verilmektedir. Böylelikle tamamen kaliteli ve sıra dışı yaklaşım tarzıyla tüm gelişmeleri yakından takip ederek beklentileri en iyi şekilde sizlerle sunmaktadır. Bu da son derece önem taşıyan yenilikçi özellik olarak söylenmelidir.

24 Saat Çağrı Merkezi

7/24 çağrı merkezini arayarak başakşehir dedektiflik hizmetleri konusunda aklınıza takılan tüm konularda teknik destek alabileceksiniz. Böylelikle özellikle içerisinde bulunduğumuz 21. yüzyılda dedektiflik faaliyetlerinin ne denli önem teşkil eden alanlardan birisi olmaya devam ettiğini her yönden dile getirmemiz gerekmektedir. Tüm bunlar da gerçekten de fark yaratan nitelikler ışığında değerlendirilecek olunduğu zaman önemlidir.

Kurumsal Hizmetler

Bütün özellikleri ışığında kurumsal olarak sizlere verilen hizmetlerle en iyi şekilde çalışmalar yürütülmektedir. Kurumsal güvenlik danışmanlığından arşiv araştırmasına, güvenlik soruşturmasından bayilik araştırmasına, fikri ve sınai haklardan marka tesciline kadar birçok alanda etkin hizmetler verilerek yoğun çalışma temposuyla hareket edilmektedir. Bütün bunlar da son derece önemli bir yaklaşım olma özelliğiyle kesinlikle söylenmelidir.

Türkiye'nin Her Yerindeyiz

Ülkemizin 81 iline 7 bölgesine verdiğimiz hizmetlerimizle sadece başakşehir dedektiflik olmadığımız açıkça görülmektedir. 7/24 çalışma temposuyla bütün sorunların kısa sürede kesinlikle çözümlenmesi adına titiz çalışmalar ortaya konularak kesin sonuçlara ulaşılmaktadır. Bütün bunlar da her yönden fark yaratan eşsiz niteliklerden birisini teşkil etmesi bakımından değerlendirilecek olunduğu zaman 24 saat kesintisiz hizmetler olarak söylenmelidir.

Bütünüyle bu özelliklere dayanarak 7 gün 24 saat boyunca dedektiflik hizmetleri yönünden sizlere en köklü hizmetlerin gerçekten de ulaştırılmaya devam edildiğini her açıdan söylemek gerekmektedir. Bütün bunlar da fark yaratan özellik olarak karşımıza çıkar.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç