Hizmet Bölgelerimiz

Nergis Dedektiflik

Nergis Dedektiflik

İzmir’de 1995 yılında kurulan şirketimiz İzmir Dedektiflik A.Ş. bugün tüm Türkiye’nin 81 ili ve ilçelerinde çeşitli özel dedektiflik hizmetleri sunmaktadır. Nergis Dedektiflik kapsamında, birçok çözülmesi güç dava için delil toplayan özel eğitimli ekiplerimiz, işlerini büyük bir titizlik ve profesyonellikle yürütmektedir.

Sanayi Casusluğu Araştırması

Sanayi casusluğu, son yıllarda sanayi ve teknolojinin gelişmesi ile beraber gündeme gelen konular arasında yer almaktadır. Çeşitli sektörlerde endüstriyel faaliyetlerini yürütmekte olan firmalar, Ar-Ge çalışmaları sonucunda birçok geliştirme yapmaktadır. Ancak bu fikirler kimi zaman başkaları tarafından çalınarak, firmayı büyük zararlara uğratabilmektedir. Firmalar ise şirketimizin sanayi casusluğu araştırmasından faydalanarak, yargı tarafından zararlarının karşılanmasını sağlayabilmektedir.

Ortaklık Araştırma Hizmeti

Özellikle genç girişimciler için yeni bir iş kurmak çok fazla maliyetli olabilmektedir. Bu nedenle de genellikle maliyetlerin paylaşılabileceği bir ortak aranmaktadır. Ancak bir ortakla iş kurmanın çeşitli riskleri de bulunmaktadır. Bunların en başta geleni ise sık yaşanan dolandırılma olaylarıdır. Bir girişimcinin ortaklık oluşturacağı kişi hakkında bilgi sahibi olmak istemesi de oldukça doğaldır. Özel dedektifler, ortaklık oluşturulacak kişi hakkında özlük dosyası hazırlayarak, ne denli güvenilir olduğunu ortaya koyabilmektedir.

Bayi Araştırması

Nergis Dedektiflik firmamızın hizmetleri arasında bayi araştırma hizmeti de yer almaktadır. Girişimcilerin maliyetleri azaltmak amacı ile tercih edebilecekleri bir diğer durum da hali hazırda olan bir markanın ürünlerini satabileceği bir bayilik almaktır. Ancak bu durum girişimciler kadar firmalar tarafından da son derece önemli bir karardır. Zira yanlış alınacak bir karar ile beraber, firmanın bayiliği kâr yerine zarar getirebilmektedir. Bu da firmanın itibarının zedelenmesine neden olmaktadır. Öncesinde bayilik açılacak bölgenin araştırılması ise son derece önemlidir.

Hırsızlık Olayları Araştırması

Çok sık karşılaşılan suç olaylarından biri de hırsızlık olaylarıdır. Hırsızlık sonrası, hırsızlık yapan kişiyi bulmak ise çok zordur. Bu konuda kesinlikle profesyonel bir destek alınması şarttır. Çünkü hırsızlar, günümüzde kendilerini oldukça fazla geliştirmiş ve alışılagelmedik metotlar kullanarak eylemlerini gerçekleştirmektedir. Bu da takibi zor bir hale getirmektedir. Ancak uzman bir görüş ile hırsızlık vakaları da çok kolay bir şekilde çözülebilmektedir.

Marka Sahteciliği ve İhlali Araştırma Hizmeti

Firmaların özel olarak ürettiği ürünlerin birçok kişi tarafından çalındığı ve sahtelerinin pazarlandığı, günümüzde yine çok sık rastlanan olaylar arasında yer almaktadır. Nergis Dedektiflik hizmetleri arasında yer alan marka sahteciliği ve ihlali araştırma hizmeti ile firmaların özenle hazırladıkları markalarının itibarı korunabilmektedir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç