Hizmet Bölgelerimiz

Aksoy Dedektiflik

Aksoy Dedektiflik

Özel dedektifler, birçok ülkede faaliyet göstermeye oldukça uzun zaman önce başlamıştır. Ülkemizde ise Bilal Kartal’ın kurmuş olduğu şirketimiz İzmir Dedektiflik A.Ş. ile beraber 1995 yılından itibaren özel dedektiflik faaliyetlere görülmeye başlanmıştır. Türkiye’de tüm iller ve ilçeler kapsamında hizmet veren şirketimiz, Aksoy Dedektiflik hizmeti ile de bilinmektedir.

Öğrenci Takibi Hizmeti

Ebeveynler için çocukları çok önemlidir. Gün içerisinde çalışan ailelerin, çocuklarının okul sonrasında neler yaptığını öğrenmesi ise neredeyse imkansızdır. Özel dedektifler ise ailelerin çocuklarının okul sonrasında ne gibi aktiviteler yaptığını araştırmakta; herhangi bir sorun ile karşılaşılıp karşılaşılmadığını rapor tutarak ailelere bildirmektedir. Bu da aileler için büyük bir rahatlama ve kolaylık sağlamaktadır.

Dolandırıcılık Olaylarının Araştırılması

Aksoy Dedektiflik hizmetlerinden bir tanesi olarak dolandırıcılık olaylarının araştırılması göz önüne çıkmaktadır. Özel dedektiflerin ilgi alanına giren dolandırıcılık olayları, her geçen gün insanların canını yakmakta; uzun yıllar boyu emekleri karşılığında biriktirdikleri varlıklarını kaybetmelerine yol açmaktadır. Şahıslar kadar, firmalar da dolandırıcılık olaylarına maruz kalabilmektedir. Bu nedenle de özel dedektiflik hizmeti alma isteği oluşmaktadır. Özel dedektifler son derece dikkatli bir şekilde olay örgüsünü takip ederek, sonuca en kısa sürede ulaşmaktadır.

Hırsızlık Olaylarının Araştırılması

Hırsızlık olayları da, dolandırıcılık olaylarında olduğu gibi, emek sarf etmeden kolay yoldan para kazanmak isteyenlerin tercih ettiği eylemlerden bir tanesidir. Bu eylem sonucunda da çoğu zaman hırsızları tespit etmek zor bir hal alabilmektedir. Özel yöntemler kullanan dedektifler ise hırsızların tespitini en kısa vadede yaparak, gerekli cezai yaptırımın uygulanmasına olanak sağlamaktadır.

Eş Takibi

Aksoy Dedektiflik suç olaylarının yanı sıra insanların özel istekleri doğrultusunda da birçok farklı konuda özel dedektiflik hizmeti sunmaktadır. Evliliklerde bireyler, bazı durumlarda güvensizlik sorunu yaşayabilir ya da çeşitli şüphelerden dolayı zihni rahat kalmayabilmektedir. Bu da günlük yaşamını olumsuz etkileyebilmektedir. Eşlerine karşı güvensizlik yaşayan kişiler, işinin ehli uzman dedektiflerden yardım isteyerek, eş takibine başvurabilmektedir.

Piyasa Araştırması

Dünya üzerinde birçok piyasa ve sektör boy göstermektedir. Yeni bir girişimci ya da yatırımcı, yatırımını yapmadan önce piyasa araştırması yapmak zorundadır. Ancak bu araştırmanın en doğru şekilde yapılması gerekmektedir. Aksi durumlarda ise yaşanacak muhtemel zarara hazır olunmalıdır. Özel dedektifler, tüm suç olaylarının yanında yatırımcılar ve girişimciler için piyasa araştırması hizmeti sunarak, en iyi yatırımın nasıl olacağı hakkında elle tutulur veriler sunabilmektedir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç