Hizmet Bölgelerimiz

Yozgat Dedektiflik

Yozgat Dedektiflik

Yozgat dedektiflik borusu olarak 20 yılı aşkın tecrübemiz, binlerce müşteri memnuniyetimiz, çok büyük ARGE çalışmalarımız, kalite standartlarından ödün vermeden iş yapış şeklimiz, hukuk ve yasalara uygun davranarak gerekli olan tüm ihtiyaçlara erişebilme olanağımız ve yerli ve yabancı hizmet piyasasına liderlik etmemiz ile oldukça büyük bir çalışma alanına sahibiz. Özellikle Türkiye’nin her yerine dağılmış ve destek veren ekibimiz ile beraber sadece Yozgat sınırları içerisinde değil şehirlerarası hatta ülkeler ve kıtalar arası destek verebilmekteyiz. Bu liderliğimizi önemli sertifikasyonlarla sahip olabilmekle kanıtlamış bulunmaktayız. Sadece sertifikasyon değil farklı eğitimler alarak ve piyasadaki benzer hizmet veren firmalara da eğitimler vererek sektör liderliğimizi elimizde tutmaktayız.

Geçmişimiz

Yozgat Dedektiflik bürosu olarak 20 yılı aşkın deneyimli bir ekibe sahibiz. Yaklaşık 20 yıl önce deneyimli özel dedektifler tarafından kurulmuş olan firma geçmişteki bilgi ve deneyimini özel sektöre yansıtmak istedikleri ve sektörde böyle bir ihtiyacın olduğu varsayımı ile kurulmuş ve bu zamanlara gelerek liderlik etmişlerdir.

Kalite Standartlarımız

Kendilerini durmadan geliştiren Yozgat Dedektiflik firması Türkiye’nin her yerinde destek vermeye başlamış ve bilgi beceri ve deneyimini sertifikasyonlarda taçlandırmıştır. Periyodik olarak denetime giren firmanın güvenilirliği üst seviyede tutmak için yoğun bir çaba göstermektedir.

Destek Alanlarımız

Müşterilerimize birbirinden farklı ve kişiye özel olmak üzere destek olanakları sunmaktayız. Eş takip hizmeti, boşanma davaları için delil toplama olanakları, sadakat araştırmaları, evlilik sonrası ve öncesi araştırmalar, dolandırıcılık araştırmaları, çalıntı mal araştırmaları, personel takip hizmeti, öğrenci takibi ve velayet davaları gibi birçok alanda destek olabilmekteyiz. Yozgat Dedektiflik bürosu olarak sadece Yozgat sınırları içerisinde değil her yerde de desteklerimizi müşterilerimize sunmaktayız. Böylelikle müşterilerimizin nerede ihtiyaçları var ise oralara uzanan deneyimimiz ile her türlü hizmeti zamanında verebilmekteyiz.

Gizlilik Bakış Açısı

Yozgat Dedektiflik bürosunun müşterilerine gizlilik ve güvenlik konusunda en önemli verebileceği olanağı sunmaktadır. Beraber çalışmaya başlamadan bir gizlilik sözleşmesi ile yapılacak olan tüm çalışmaları garanti altına almakta ve müşterilerine de bu olanağı sunarak onların güvenilirliğinin firma için önemini kanıtlamaktadır.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç