Hizmet Bölgelerimiz

Tekirdağ Dedektiflik

Tekirdağ Dedektiflik

Antik çağlardan günümüze değişerek ve gelişerek gelen insanoğlu, bu süreçte dönemine göre pek çok problemle karşılaşmış ve genellikle bunların üstesinden gelmeyi başarmıştır. Bu açıdan baktığımızda özellikle son dönemlerde teknolojik gelişmelerin ileri bir boyuta taşınması insanlara hem faydalar getirmiş hem de doğrudan ya da dolaylı olarak bir takım sorunlara yol açmıştır. Yaşamlarında önlerine çıkan bu engelleri kaldırmak isteyen insanlar da bireysel ya da kurumsal bir takım noktalara başvurarak çözüm aramaktadırlar. Bu çözüm noktalarından birisi de özellikle son yıllarda iyice ön plana çıkan dedektifliktir. Evlilik sorunlarının çözümü, kayıp kişilerin bulunması ve dolandırıcılık olaylarının aydınlatılmasına kadar pek çok olaya ve soruna çözümler getirmesi ile insanların oldukça fazla tercih ettikleri bir nokta. Bununla ilgili Türkiye’de de yakın zamandan itibaren birçok gelişme yaşanmaktadır. İzmir Dedektiflik A.Ş. bunun örneklerinden birisidir.

İzmir Dedektiflik A.Ş. Hakkında Bilgi

Dünyanın pek çok ülkesinde yaşanan dedektiflik ile ilgili gelişmeleri yakından takip eden Sayın Bilal KARTAL tarafından 1995 yılında kurulmuştur. İzmir merkezli olarak faaliyetlerine başlayan şirket, talepte bulunan müşterilerine profesyonel dedektiflik hizmeti vermektedir. Türkiye’nin 81 ilinde mevcut hizmetlerinin tamamını sunabilen firma, Tekirdağ Dedektiflik bürosu ile burada yaşayan halka kesintisiz ve eksiksiz hizmetler vermektedir.

Özellikleri Nelerdir?

Türkiye’nin bu alanda kurulan ilk profesyonel dedektiflik şirketi olan kuruluş, müşterilerine sunduğu hizmetleri ve gerçekleştireceği araştırmaları hukuk kurallarına uygun olarak hayata geçirmektedir. Kuruluş aşamasından başlayarak gerçekleştirdiği faaliyetlerine kadar tamamen resmi belgelere ve izinlere uygun olarak çalışmaktadır.

Ne Tür Hizmetler Alınabilir?

Profesyonel dedektiflik yardımı almak isteyen kişi ve kurumları çok geniş bir hizmet yelpazesi beklemektedir. Örneğin: Evliliğinde aldatılma problemi yaşayanlar için, Sadakat Araştırması, Eş Takibi, Boşanma Davasına Delil Toplama; Şirket sahipleri ya da yöneticileri için, Personel Takibi, Piyasa Araştırması ve Ortaklık Araştırması gibi pek çok kişiye ya da kuruma hitap eden hizmet seçenekleri mevcuttur.

İrtibat Kurmak İçin Ne Yapılmalı?

Tekirdağ Dedektiflik dahil olmak üzere Türkiye’nin her ilinde hizmet vermekte olan İzmir Dedektiflik A.Ş. profesyonel dedektiflik talep eden herkesin kolaylıkla ulaşabileceği bir firma. Hizmet almak isteyenler 7/24 aramalara açık olan 444 7 635 numaralı telefon hattını arayarak en kısa sürede kesintisiz dedektiflik yardımı alabilirler.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç