Hizmet Bölgelerimiz

Üçyol Dedektiflik

Üçyol Dedektiflik

Özel dedektiflik sektörü, ülkemize 1995 yılında İzmir Dedektiflik A.Ş. ile beraber gelmiştir. İzmir, özel dedektiflik konusunda öncülük yapan bir şehir olması ile beraber en geniş kapsamda Türkiye çapında da hizmet ağını genişletmiştir ve İzmir Dedektiflik A.Ş. 81 ilde hizmet vermeye başlamıştır. İzmir Üçyol Dedektiflik denildiğinde de akla ilk gelen firmalar arasında yer alan İzmir Dedektiflik A.Ş. Türkiye’de birçok davada insanların merak ettiği soruların yanıtını bulmuş, çözülemeyen olayları aydınlatmış ve mahkemelerde kullanılmak adına delil toplamaktadır.

Uzman kişiler tarafından eğitilerek görev alan ekipler, insanların sorunlarına son derece profesyonel şekilde çözüm üretebilmektedir. Eş takibi, sadakat araştırması, evlilik öncesi araştırma, dolandırıcılık olayları ve hırsızlık araştırması, boşanma davalarına delil toplama gibi daha birçok farklı konuda hizmet sağlayan İzmir Dedektiflik A.Ş. müşterilerinin gizliliğine de son derece önem vermektedir.

İzmir Üçyol Dedektiflik Gizlilik Politikası

İzmir’de kurularak tüm Türkiye çapında hizmetlerine devam eden İzmir Dedektiflik A.Ş. müşterilerinin gizliliğini her zaman en ön planda tutmaktadır. Müşterilerinin paylaşmış olduğu özel bilgilerini kesinlikle başkaları ile paylaşmayarak, istenilen araştırma hizmetini büyük bir gizlilik içerisinde sürdürmektedir. Bu sayede de en kısa sürede, en başarılı sonuçlara ulaşılmasına imkan sağlamaktadır. Birçok kişi, özel dedektiflik yaptığını iddia eden kişiler ile iletişime geçerek en özel bilgilerini paylaşmaktadır. Bu durumu fırsat bilen kişiler ise bazen maddi amaçla bazen de istekleri doğrultusunda bu bilgileri başkaları ile paylaşmaktadır. Bu gibi durumlara mahal verilmemek adına profesyonel hizmet veren özel dedektiflik büroları ile iletişime geçilmesi oldukça önemlidir.

Aynı zamanda İzmir Üçyol Dedektiflik hizmeti de veren İzmir Dedektiflik A.Ş. gizlilik politikası içerisinde müşterilerin de özel dedektiflik hizmeti aldığını kesinlikle başkaları ile paylaşmaması oldukça önemli olduğu maddesi yer almaktadır. Bunun sebebi ise yapılacak araştırmanın selametini olumsuz yönde etkileyen unsurların ortaya çıkmasını engellemektir. Örneğin, bir eş takibi davasında eşinin takip edilmesini isteyen kişi, özel dedektiflik hizmeti aldığını söylemesi durumunda belki de eşinin işbirlikçilerinden birisine koz vermiş olmaktadır. Bunun sonucunda ise aldatan kişi yüksek ihtimalle aldatma olayını daha gizli bir şekilde gerçekleştirerek yakalanmayacaktır. Bu nedenle kişinin bu konuda oldukça titiz davranması gerekmektedir.

İzmir Üçyol Dedektiflik Dolandırıcılık Araştırması

Kimi zaman insanlar dolandırıcılık olayları ile karşı karşıya konumda kalabilmektedir. Genellikle dolandırıcılar, insanların duygularını sömürerek veya korkutarak ya da insanları kandırmak sureti ile maddi anlamda yüksek zararlar vermektedir. Bu gibi durumlarda dolandırıcıların izini sürmek ve onları bulmak son derece zor olabilmektedir. İzmir Dedektiflik A.Ş. dolandırıcılık olaylarını aydınlatmak konusunda son derece başarılı bir çizgi izlemektedir. Dolandırıcıların yakalanması ve haklarında suç duyurusunda bulunulabilmesi adına deliller toplamaktadır.

İzmir Üçyol Dedektiflik Patent Araştırması

Günümüzde teknolojik gelişmeler oldukça fazla olmakla beraber, birçok alanda yeni icatlar ve cihazlar geliştirilmektedir. Ancak çoğu zaman bu icatların patenti daha önceden alınmış olduğundan dolayı, icadı gerçekleştiren kişi hem bu icadı gerçekleştirirken yapmış olduğu masraflar, hem de sonrasında almış olduğu telif hakkı yüzünden maddi tazminat ile beraber büyük bir maddi zarara uğramaktadır. Bu nedenle öncesinde patent araştırması yapılmalı ve icadın gerçekleştirilip bir patentinin alınıp alınmadığı öğrenilmelidir. İzmir Dedektiflik A.Ş. bu konuda da gerekli araştırmayı gerçekleştirerek, kişilerin sorun yaşamasının önüne geçmektedir.

İzmir Üçyol Dedektiflik Piyasa Araştırması

Tüm bunların yanı sıra İzmir Üçyol Dedektiflik hizmeti sağlamakta olan İzmir Dedektiflik A.Ş. piyasa araştırması gerçekleştirebilmektedir. Birçok alanda yatırım yapmak isteyen kişiler, bu konuda destek alarak yatırımını nereye yapabileceğini ve en çok kârı nerden elde edebileceğini İzmir Dedektiflik Bürosunun bu hizmetinden faydalanarak öğrenebilmektedir. Bu sayede daha garanti bir yatırım yaparak, riskin daha az seviyelere indirgenmesi konusunda destek olabilmektedir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç