Hizmet Bölgelerimiz

Sakarya Dedektiflik

Sakarya Dedektiflik

Hayatta her insanın karşılaşabilmesi muhtemel şüpheli olaylar ya da kişiler vardır. Şüphelerden kurtulmak için gereken araştırmayı yapabilecek yeterlilik, eğitim ve zaman her insanda bulunmaz. Her işte olduğu gibi araştırma işinin de ehline danışmak en isabetli karardır. Dedektiflik yapanlar araştırma konularında uzman ve iyi eğitimli kişiler olduğundan dedektiflik hizmetleri her insan için gereklidir.

Sakarya Dedektiflik Büroları

Sakarya dedektiflik hizmetlerine başvurmak isteyenler çok sayıda bu konuda hizmet veren firmayla karşılaşır. İşinin ehli olanı bulabilmek için en deneyimli ve dedektiflik piyasasında en uzun yıl barınabilmiş olan firma seçilmelidir. Söz konusu firma İzmir Dedektiflik A.Ş.'dir. İzmir merkezli, 1995 yılında kurulmuş olan firma, günümüzde Türkiye'nin her ilinde olduğu gibi Sakarya'da da hizmetlerinin son hızla yürütmektedir. Özel dedektiflik firmalarının arasında Türkiye'de ilk kurulan firma olması sebebiyle içlerindeki en deneyimlisidir.

Sakarya Dedektiflik Hizmetleri

Sakarya dedektiflik hizmetleri veren firmalar arasında en uzman personellerle çalışan İzmir Dedektiflik A.Ş.'nin sunduğu hizmetlerin bazıları şunlardır: İş yerlerinde ve evlerde olan hırsızlık durumlarının araştırılması, çalınan taşıtların takibi ve araştırılması, kaybolan kişilerin araştırılması, eşler hakkında sadakat araştırmaları, öğrencilerin takibi ve çevrelerinin araştırılması, istenilen adreslerin bulunması, evlilik öncesi eş adayları hakkında gerekli araştırmalar, boşanma ya da velayet davalarında sunulacak delillerin araştırılması ve toplanması, patent hırsızlığı araştırmaları, sahte ürün ya da evrak araştırmaları, kurumlar için gereken araştırmalar, sanayi casusları ile ilgili araştırmalar, iş yerindeki personellerin takibi ve gereken araştırmalar, iş ortakları ile ilgili araştırmalar, firma iç güvenliği için danışmanlık hizmeti, bayi araştırmaları, sigorta dolandırıcılığı araştırmaları, markaların sahteciliği ve ihlalleri ile ilgili araştırmalar, faili meçhul vakalar hakkında araştırmalar gibi. Ayrıca her türlü özel isteğe yönelik konuda araştırma çalışmaları yapılmaktadır.

Sakarya Dedektiflik Fiyatları

Sakarya dedektiflik firmaları arasında uzman personelleriyle öne çıkan İzmir Dedektiflik Bürosu'nun fiyatları verdiği hizmete kıyasla çok yüksek değildir. Dedektiflik araştırmaları gizlilik ve hizmet alanla bilgi alışverişi doğrultusunda yürütülmektedir. Dedektifler her biri kendi alanında eğitimli emekli askeriye, hukuk ve emniyet personellerinden oluşmaktadır.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç