Hizmet Bölgelerimiz

Mardin Dedektiflik

Mardin Dedektiflik

Profesyonel dedektiflik son zamanlarda ülkemizde de oldukça ön plana çıkan bir meslektir. Bununla ilgili dünyanın pek çok yerinde olduğu gibi ülkemizde de bireysel ve kurumsal olarak bu alanda çalışmalar yapan kişi ya da kişiler vardır. Ancak profesyonel dedektifliği Türkiye’de kurumsal hale getirerek bu anlamda öncü olan İzmir Dedektiflik A.Ş. sahip olduğu tecrübe ve nitelikler ile en çok öne çıkanıdır.

İzmir Dedektiflik A.Ş. Nedir?

Dedektiflik alanındaki gözlem ve çalışmalarıyla bilinen Sayın Bilal KARTAL’ın sahip olduğu birikimleri kurumsal bir yapıya dönüştürerek insanlarla buluşturmak istemesi, İzmir Dedektiflik A.Ş.’nin kurulmasına ilham kaynağı olmuştur. 1995 yılında İzmir’de faaliyete geçen şirket, tamamen yasal ve resmi bir temel üzerinde profesyonel dedektiflik hizmeti vermektedir. ‘Değerlerinizi Korur’ parolasıyla hareket eden şirket, hem kendisine başvuran müşterisinin hem de yapılacak faaliyette özne durumundaki kişinin haklarını korumayı kendine bir görev bilmiştir. Sahip olduğu hizmet ağını Türkiye’nin 81 iline ulaştıran firma, Mardin halkına da yardımcı olmak amacıyla Mardin Dedektiflik oluşturmuştur.

Ne Tür Hizmetler Alınabilir?

Müşterilerine, yardım istedikleri konu ile ilgili en uygun hizmet alanını tavsiye ederek işe başlayan firma, sahip olduğu kaliteli ekip ve ekipmanlar ile profesyonel dedektiflik anlamında yardımcı olmaktadır. İşte İzmir Dedektiflik A.Ş. tarafından sunulan dedektiflik hizmetleri:

 1. Piyasa Araştırması Yapma
 1. Sanayi Casusluğu Araştırması
 1. Şirket İç Güvenliği Danışmanlık Hizmeti
 1. Faili Meçhul Olayları Araştırma
 1. Hırsızlık Olaylarının Araştırılması
 1. Marka Sahteciliği ve İhlali Araştırması
 1. Çalıntı Oto Araştırması
 1. Dolandırıcılık Olaylarının Aydınlatılması
 1. Sigorta Dolandırıcılığının Araştırılması
 1. Ortaklık ve Bayi Araştırması
 1. Personel Takibi ve Araştırması
 1. Boşanma ve Velayet Davalarına Delil Toplama
 1. Evlilik Öncesi Araştırma
 1. Sadakat Araştırması ve Eş Takibi
 1. Öğrenci Takibi Yapma
 1. Bireysel Talebe göre Araştırma

gibi pek çok hizmet Mardin Dedektiflik dahil olmak üzere kesintisiz ve kaliteli bir şekilde Türkiye’nin 81 ilinde profesyonel olarak müşterilere sunulmaktadır.

 

Faaliyetleri Yasal Mıdır?

İzmir Dedektiflik A.Ş. yaptığı her işte ve gerçekleştirdiği her araştırmada sahip olduğu resmi izinler ve mevcut hukuk kuralları çerçevesinde hareket etmektedir. Kurumsal kimliği ve müşterilerine sunduğu hizmetler tamamen yasalara uygundur.

Nasıl İrtibata Geçilir?

Yaşadığı bir takım problemler ya da bilgi almak istediği bazı konular nedeniyle profesyonel dedektiflik yardımı almak isteyen vatandaşlar Türkiye’nin her yerinden 7/24 ulaşabilecekleri 444 7 635 numaralı hattı arayarak talepte bulunabilmektedirler.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç