Hizmet Bölgelerimiz

Tunceli Dedektiflik

Tunceli Dedektiflik

Dedektiflik hizmetimizden yararlanmak isteyen Tunceli vatandaşlarımız için açtığımız anonim şirketini aşağıda detaylandırarak anlattık.

25 Yıllık Deneyimi ile Dedektiflik Şirketi

Merkezi İzmir ilinde bulunan özel dedektiflik şirketi 1995 yılında Bilal Kartal tarafından kurulmuştur. 25 yıllık özel dedektiflik deneyimi ve son derece güvenilir çalışmalarıyla dünyadaki dedektiflik firmaları arasında en iyi Türkiye'de ise dedektiflik konusunda ilk olan anonim şirketimiz hem ülkemizde hem de yurt dışında dikkat çekmektedir. Tunceli dedektiflik hizmeti tıpkı İzmir'de olduğu gibi hizmetlerini en kaliteli bir şekilde vermektedir

İzmir Dedektiflik Şirketi Ne Yapar?

Her insan kendisinden saklanan herhangi bir şey için şüphelenir ve saklanan şeyi açığa çıkarmak ister. İşte İzmir Dedektiflik Hizmeti sizin bildiğiniz ya da bilmek istediğiniz konuları profesyonel bir biçimde karşı tarafa hissettirmeden ve hızlı bir şekilde açığa çıkarıyor. Artık Tunceli'de kimse sizden bir şey saklayamayacak ya da aradığınız her ne varsa onu hızlıca bulabileceksiniz.

Dedektiflik Hizmeti İçeriklerimiz

Dedektiflik şirketi olarak Tunceli halkına vermiş olduğumuz hizmetler kısacası şöyledir; Eş takibi, boşanma davalarına delil toplama, sadakat araştırması, evlilik öncesi araştırma, adres tespiti, dolandırıcılık olaylarının araştırılması, velayet davalarına delil toplama, özel isteğe göre araştırma, personel takibi ve araştırması ve öğrenci takibidir. Tunceli dedektiflik hizmetlerinin tümü bu şekildedir.

Sadece Tunceli'de Değil Türkiye Genelinde

İzmir Dedektiflik Hizmeti güvenilir ve profesyonel ekibiyle yalnızca Tunceli'de değil, Türkiye'nin 81 ilinde hizmet vermektedir. Sonuca kolaylıkla ulaşma ve hızlı çözümler sunan İzmir Dedektiflik Hizmetlerinin kadrosu birbirinden değerli komiserler ve işinde uzman baş komiserlerle doludur. 25 yıldır hizmet veren dedektiflik hizmetimizin kalite ve profesyonelliği yurt dışına kadar ulaşmıştır.

Merdiven Altı Değil, Resmi Çalışıyoruz

İzmir Dedektiflik Hizmeti anonim şirketi hiçbir şekilde resmi kurumlardan bağımsız hareket etmez. Güvenilirlik ve profesyonellik açısından Tunceli dedektiflik hizmeti son derece ileri seviyededir. Yaptığımız ve yapacağımız her işi belgelendirerek ve resmi kurumlardan destek alarak yapmaktayız. 25 yıllık deneyim ve profesyonel ekibimizin bu yüzden güvenilirliği ve yaptığı işler uluslararası da dikkatleri çekmiştir. Başta da belirttiğimiz gibi bundan sonra Tunceli'de gizli saklı hiçbir şey kalmayacak çünkü İzmir Dedektiflik hizmeti anonim şirketi sizin yanınızda...

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç