Hizmet Bölgelerimiz

Esenkent Dedektiflik

Esenkent Dedektiflik

Dünya çapında kabul gören meslekler arasında yer alan özel dedektiflik mesleği, insanların günlük yaşamlarında çözmekte zorlandığı olayları aydınlatmak amacı ile hizmet veren bir meslek dalıdır. Ülkemizde ise Esenkent Dedektiflik hizmetleri ile de tanınmakta olan şirketimiz İzmir Dedektiflik A.Ş. 1995 yılında kurulmuş ve dedektiflik hizmeti konusunda öncü olmuştur.

Evlilik Öncesi Araştırma Hizmeti

Dedektiflik hizmeti alan birçok insan, genel olarak eşlerinin sadakatini araştırmak istemektedir. Bunun yanı sıra her geçen gün insanların birbirlerine karşı olan güvensizliği artmakta; birçok insan hayatlarını paylaşmak istediği kişilerden birçok şeyi saklamaktadır. Bunun en büyük sebebi ise teknolojinin gelişmesi ile beraber her geçen gün isteklere ulaşmanın daha kolay olmasıdır. İnsanlar, hayatlarını paylaşacakları kişilere güvenmek isterler ve bu nedenle herhangi gizlenen bir durum olup olmadığını profesyonel bir özel dedektif yardımı ile öğrenebilmektedirler.

Patent Hırsızlığı Araştırma Hizmeti

Esenkent Dedektiflik hizmetlerimizden şahısların yanı sıra kurumsal firmalar da faydalanabilmektedir. Bu hizmetlerimizden bir tanesi de patent hırsızlığı araştırmasıdır. Dünya üzerinde yer alan firmalar ve markaların çeşitli ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünlere bakıldığında ise birçoğu patenti alınmış ürünlerdir. Patenti olan ürünlerin, izin alınmadan kopyalanması ya da çoğaltılması ise büyük bir suçtur. Ancak gelişen dünyada bu durumu kontrol altına almak ise oldukça zordur. Firmalar ise profesyonel bir destek yardımı ile patentine sahip olduğu ürünleri izinsiz olarak kopyalayan kişileri yargıya teslim edebilmektedir.

Tebligat Adresi Araştırma Hizmeti

Günlük yaşamda insanlar birçok nedenden dolayı haksızlığa uğrayabilmektedir. Haksızlıklarını giderebilmek adına, kendilerini haksızlığa uğratan kişileri mahkemeye sevk etme hakkına tüm bireyler sahiptir. Ancak bazı durumlarda haksızlık yapan kişiler, daha önce belirtmiş olduğu adresinde bulunamayabilir. Bu sorunu çözmek ise özel dedektiflerin işidir. Dedektifler, itina ile çalışarak tebligat adresi araştırması yapmaktadır.

Sahte Evrak Araştırma Hizmeti

Çağımızda dolandırıcıların, insanların emeklerini çalmak için en sık kullandığı yöntemlerden bir tanesi de sahte evrak yöntemidir. Sahte evrak oluşturan dolandırıcılar birçok kişinin emeğini çalarak ortadan kaybolmaktadır. İzlerini sürmek ise ince eleyip sık dokunacak bir süreç olduğundan dolayı özel dedektifler yardımı ile sürülebilmektedir.

Kurumsal Araştırma Hizmeti

Esenkent Dedektiflik hizmetlerimiz, birçok farklı alanda sizlere sunulmaktadır. Bireysel dedektiflik hizmetleri ile kişilerin hayatlarında yaşamış oldukları sorunları çözüme kavuşturduğu gibi, şirketlerin ve kurumların da sorunlarına çözüm arayabilmektedir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç