Hizmet Bölgelerimiz

Çanakkale Dedektiflik

Çanakkale Dedektiflik

Günümüzde var olan mesleklerin hepsi insanların bir takım ihtiyaçları neticesinde doğmuştur. İnsanlar kendi ilgi alanlarına göre öğretmenlik, doktorluk, mühendislik, psikologluk gibi mesleklerden birini seçip kendisini o alanda yetiştirerek toplumun bir takım gereksinimlerini karşılamaya çalışmaktadır. Bunların dışında yaşanan bir olayı aydınlatma, kayıp birini bulma, herhangi bir durum ya da kişi ile ilgili bilgi edinme gibi konular da profesyonel dedektiflik devreye girmektedir. Dünyada artık pek çok insan bu tür sorunların çözümünde bireysel ya da kurumsal çalışan profesyonel dedektiflere başvurmaktadır. Bu alanın Türkiye’deki öncüsü de İzmir Dedektiflik A.Ş.’dir.

İzmir Dedektiflik A.Ş. Nedir? Ne İş Yapar?

Dedektiflik alanındaki bilgi ve birikimini kurumsal hayata da aktararak insanlara yardımcı olmak isteyen Sayın Bilal KARTAL, 1995 yılında İzmir Dedektiflik A.Ş.’ni kurmuştur. Bu alanda Türkiye’de öncü bir kuruluş olma özelliğini taşıyan şirket, geniş hizmet seçenekleri ile müşterilerinin var olan problemlerini profesyonel dedektiflik yoluyla çözmeye çalışmaktadır. Bu anlamda şirket, attığı her adım ve gerçekleştirdiği her faaliyette tamamen hukuk kurallarına riayet eden ve insan haklarına saygı gösteren bir anlayışla hareket etmektedir. Bu şirketin Türkiye genelindeki bürolarından birisi de Çanakkale Dedektiflik birimidir. İşte İzmir Dedektiflik A.Ş.’den alınabilecek hizmetlerden bir tanesi şöyledir:

Eş Takibi

Her insan sevdiği kişi ile güzel ve huzurlu bir yuva kurmak ister. Bu birlikteliklerde mutlu günlerin olabileceği gibi hayatın şartlarından kaynaklı olarak zor günlerde geçirilebilmektedir. Bununla birlikte, eşler birbirlerine bağlı ve evliliklerinden memnun iseler, söz konusu sıkıntılar kolayca aşılabilmektedir. Ancak öyle bir problem vardır ki ortaya çıktığında evlilik müessesesini temelinden sarsacak olaylara neden olur: Aldatmak. Çiftlerin birbirlerine söz vererek çıktıkları bu yolda herhangi bir tarafın sadakatsiz davranışlarda bulunması diğer tarafı derinden yaralayabilmektedir. Bu nedenle aldatıldığından şüphelenen eş, bu durumu netleştirmek ve kuşkularının doğruluğunu sorgulamak istemektedir. İzmir Dedektiflik A.Ş. sunduğu Eş Takibi hizmeti ile eşlerin bu problemlerine yardımcı olabilmektedir.

İzmir dedektiflik A.Ş. Çanakkale’de yaşayan vatandaşlara da hizmetlerini ulaştırabilmek için burada da faaliyete başlamıştır. Şirketin merkezinde yer alan tüm imkanlar buradaki müşteriler için de geçerlidir. Dileyen vatandaşlar 444 7 635 numaralı telefon hattına 7/24 ulaşarak talepte bulunabilmektedir.

81 İlde Profesyonel Hizmet

Yaklaşık 25 yıllık birikimiyle Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin öncü dedektiflik kuruluşu olarak müşterilerine hukukun ve insan haklarının ışığında kesintisiz hizmet vermektedir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç