Hizmet Bölgelerimiz

Bolu Dedektiflik

Bolu Dedektiflik

Hak, hukuk, adalet kavramları tüm yaşamımız boyunca sahip olmak istediğimiz yegâne ihtiyaçlarımızdır. Ama bazen hukuksal işlerimiz öyle uzar ki çıkmazlara düşebiliriz. Ya da toplumsal yaşantımızda ilişki kurduğumuz kişilerin ne kadar güvenilir oldukları konusunda şüphe edebiliriz. Tüm bu yaşananlar insanidir. Karmaşık durumların kaosundan, konusunda tecrübeli uzman kişiler yardımıyla kurtulabiliriz.

Biz Kimiz Hizmetlerimiz Neler?

Günlük hayatta karşılaşılan problemler bir hayli fazladır. Bazen kişi hayatına giren yeni bir kimse hakkında bilgi sahibi olmak isterken, kurumsal bir firma işe alacağı personelin güvenilirliğinden emin olmak ister. Ya da ebeveyn olarak çocuğunun ne yaptığını bilmek, kayıp bir yakınını bulmak, boşanma davasında lehine delilleri araştırmak, firmanızın güvenilir ortaklıklar yapmasını istemek… Tüm bunlar en doğal hakkınız. Fakat bu isteklere ulaşmak çok kolay değildir. Bu gibi durumlarda güvenilir ve yasal süreçlerden sapmadan sonuçlara varmak gerekir. Bu noktada başvurulacak işinin ehli kişilere ihtiyaç vardır. Uzman kadrosuyla Bolu Dedektiflik şehrinizde güvenle başvuracağınız bir firmadır. Ayrıca şirketimizin hizmetleri tüm illerimizde bulunmaktadır.

 Dedektiflik Kadrosu

Elinde lupu, başında fötr şapkası ağzında piposu gizemleri çözmeye çalışan adam figürü, dedektif hakkında genel tanımların başında gelir. Tabii geleneksel çizgiden uzaklaşmış alanında uzman, sorunların çözümünde analitik zekâsını kullanmayı bilen eğitimli araştırmacılar ise günümüz dedektif tanımı olarak yapılabilir. Bu işi yapan kimselerin başarısının temel nedeni tecrübedir. Aynı zamanda sosyoloji, psikoloji konularında bilgi sahibi ve hukuk konusunda uzmanlık derecesinde deneyimli olması gerekir. Çünkü yaptığı tüm araştırmalar yasalar çerçevesinde olmalıdır. Bolu Dedektiflik olarak tüm bu özellikleri taşıyan uzman kadroya sahibiz.

Dedektiflik Hizmetinin İlkeleri

İnsanları hayatına değen, yeri geldiğinde mahremiyetine giren, sorumluluk yükünün çok fazla hissedildiği dedektiflik mesleği bir takım koşullar sağlanmadan yapılamaz. Müşteri bilgileri gizliliği başta olmak üzere, kişi hak ve özgürlüklerin ihlal edilmeyeceği ve tüm araştırmaların titizlikle yapılacağı taahhüttü, iş birliğinde bulunduğumuz kimselere verilir. Bolu Dedektiflik olarak müşterilerimizin problemini analiz etmek çözüm önerileri sunmak için araştırmalarımızı hukuksal ve ahlaki normlardan sapmadan yapıyoruz. İş sonunda memnuniyetiniz, sağlıklı bilgiler edinmeniz asli görevimizdir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç