Hizmet Bölgelerimiz

Kiraz Dedektiflik

Kiraz Dedektiflik

İnsanlar çevresi tarafından belli bir haksızlığa düştüğünü ve birtakım işlerin kendilerinden gizli kapaklı yapıldığını hissedebilir. Bu tür şüpheleri gidermek amaçlı belli bir araştırma yapmak ister. Ancak bu durum olduğu gibi kolay değildir. Bu tür araştırmalar oldukça yoğun bir zaman ve uğraş gerekmektedir. Siz de bir yakınızdan veya çevrenizden biriyle ilgili bazı bilgiler elde etmek istiyorsanız dedektiflik firmamızdan yararlanabilirsiniz. İzmir Kiraz Dedektiflik hizmet veren firmamız İzmir ili içerisinde yer almaktadır. Çevrenizdeki kişilere karşı özel dedektiflik almak istiyorsanız bize 444 7 635 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Ücretsiz Danışma hattı ile bilgilerinizi açıkça paylaşıp sorununuzu dile getirebilirsiniz.

Ne Tür Hizmetler Veriliyor?

İzmir Kiraz Dedektiflik olarak birçok alanda hizmet vermekteyiz. Hırsızlık olayların detaylı araştırılması, marka sahtekarlığı ve marka ihlallerinin tespiti, sanayi casusluğu, firmanız için iç güvenlik danışmanlığı gibi hizmetlerimiz vardır. Ayrıca eş takibi, sadakat araştırması, adres tespiti, dolandırıcılık araştırması, boşanma davaları için delil toplama, velayet davalarına delil toplama gibi alanlarda hizmet vermekteyiz. Bu tür olaylarımız için uzman kadrolar tarafından yürütülüp sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. 444 7 365 telefon numarasıyla ücretsiz danışma hattına detaylı bilgi alabilir hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 

Dedektiflik Sabır İşidir

İzmir Kiraz Dedektiflik olarak hizmetlerimiz tamamen sonuca ulaşmak için tasarlanmıştır. Bu yapılan hizmetlerde müşterilerini mağdur etmemek uğraşmaktadır. Bay ve bayan kadrosuyla beraber sorununuzu en iyi yöntemlerle çözmeye çalışmak ister. Dedektiflik sabır ve süreçli bir olduğundan dolayı bu tür işleri tamamen işinde uzman ve profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Yapılan incelemelerin tamamen detaylı ve ekipman çoğunluğu olmalıdır. 444 7 365 telefon numarasıyla ücretsiz danışma hattına detaylı bilgi alabilir hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Bilgiler Gizli Tutuluyor mu?

Hizmet önceliğimiz ilk olarak gizliliktir. Sadece iletişim kaynağımız siz olacağınız için verilen bilgiler sadece sizinle paylaşılacaktır. Bütün görüşmelerimiz gizlilik dahilinde yapılarak sizlere iyi hizmet vermek çalışıyoruz. Vereceğiniz bilgiler tamamen firmamızda gizli tutularak hareket edilecektir. Çevrenizdeki kişilere karşı yapacağınız araştırmalar sizin istediğiniz hizmet doğrultusunda hareket edilecektir. 444 7 365 telefon numarasıyla ücretsiz danışma hattına detaylı bilgi alabilir hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç