Hizmet Bölgelerimiz

Atatürk Mahallesi Dedektiflik

Atatürk Mahallesi Dedektiflik

1995 yılında İzmir’de faaliyetlerine başlayan İzmir Dedektiflik A.Ş. büyüyen ekibi ile kısa süre içerisinde tüm iller ve ilçelerde faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Firmamızın sunmakta olduğu hizmetler, tamamen özel yetiştirilmiş dedektifler tarafından sağlanmaktadır. Atatürk Mahallesi Dedektiflik hizmetlerimiz arasında şahıs ve kurumlara özel çeşitli birçok farklı hizmetimiz bulunmaktadır.

Patent Hırsızlığı Araştırma Hizmeti

Patent, bir ürün ya da bir icadın ait olduğu kişiyi/kurumu belirten ve dünya hükmünde geçerli olan bir belgedir. Birçok kişi, önceden çalıştığı bir firmada yer alan ürün ya da icadın patentini kendisi üzerine alarak hırsızlık eyleminde bulunabilmektedir. Bu durumlarda yargıda haklı olan tarafın kendisini haklı olarak gösterebilmesi adına çeşitli delillere ihtiyacı vardır. Bu delilleri toplama görevini ise özel dedektiflik firmamız üstlenmektedir.

Çalıntı Oto Araştırması

Atatürk Mahallesi Dedektiflik hizmetleri arasında çalıntı oto hırsızlığı araştırması da yer almaktadır. Otomobil hırsıları, araç çalma konusunda oldukça ustadır. Aynı zamanda çaldıkları aracı satarken de pek zorlandıkları söylenemez. Çok kısa sürede çal-sat yaptıklarından dolayı da kolay fark edilemezler. Tüm bunlar göz önüne alındığında ise profesyonel bir dedektiflik hizmeti alınması; buna bağlı olarak da araştırmaların yapılması sonucunda oto hırsızlarının ortaya çıkartılması söz konusu olmaktadır.

Özel İsteğe Göre Araştırma

Atatürk Mahallesi Dedektiflik birçok farklı konuda araştırma ve özel dedektiflik hizmeti sunmaktadır. Bu araştırmalar çoğu zaman eş takibi, sadakat araştırması, boşanma davalarına delil toplama gibi birçok farklı şahıs ve kurum için suç teşkil eden ya da etmeyen tüm istenilen konularda yapılmaktadır. Özel dedektiflerimiz, herkesin özel isteğine göre farklı araştırmalar gerçekleştirebilmesi adına uzun eğitimler alarak deneyim kazanmaktadır.

Hırsızlık Olaylarını Araştırma

Hırsızlık olaylarının aydınlatılması son derece zordur. Hırsızlık vakaları esnasında herhangi bir görgü tanığının olmaması ya da hırsızın iyi bir şekilde kamufle olması yakalanmasını zorlaştırmaktadır. Hatta bazen hırsızın kim olduğu dahi bulunamaz. Özel dedektifler, tüm detaylara oldukça fazla dikkat etmektedir. Özel yöntemleri ile en bulunamayacak hırsızı dahi ortaya çıkartabilme yetkinliğine sahiptir.

Tebligat Adresi Araştırma Hizmeti

İnsanlar çeşitli nedenlerden ötürü dava açma hakkına sahiptir. Ancak kimi zaman açılan davalarda mahkeme tarafından karşı tarafa gidecek olan tebligat bir türlü ulaştırılamaz. Bunun sebebi ise sahte bir adres verilmiş olmasıdır. Davalının bulunabilmesi için ise özel dedektiflik hizmetlerinden faydalanılabilmektedir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç