Hizmet Bölgelerimiz

Yenişehir Dedektiflik

Yenişehir Dedektiflik

Dedektiflik şirketi olarak kurumsallıkla hizmetlerine çeyrek yüzyıldan beri devam eden İzmir Dedektiflik Anonim Şirketi, kaliteden ödün vermeyen yaklaşım tarzıyla müşterilerinin tercih ettikleri ilk özel dedektiflik şirketidir. Kaliteden bir an dahi ödün vermeyen yapısına dayanarak tamamen eşsiz nitelikler ışığında farklı bir dedektiflik hizmeti sunarak tamamen beklentileri bir arada sunuyor.

Kurumsal Alt Yapı

İzmir Dedektiflik AŞ. olarak kurumsal alt yapısını 1995 yılında atarak günümüze kadar gelen süre zarfında hizmetlerini bir arada yürüten dedektiflik firması her anlamda öne çıkan özellikleriyle gerçekten de önem teşkil etmektedir. Öte yandan kurumsallık anlayışına dayanarak tamamıyla beklentileri bir arada sunarak dünden bugüne kadar sektörünün lider markası olma yolunda kararlılıkla ilerleyişini sürdürmektedir.

Müşteri Öncelikli Hizmet

ISO 10002 müşteri memnuniyeti sertifikası ile müşteri öncelikli hizmet portresi çizen yenişehir dedektiflik İzmir ilinin önde gelen şirketlerinden birisi olmaya devam etmektedir. Bireylerin tüm sorunlarını dikkate alarak kayıp şahıs araştırmasından eş takibine, sadakat araştırmasından sosyal medya takibine kadar birçok alanda hizmetlerine devam etmektedir. Öte yandan kurumların da kurum içi güvenlik çözümlerinde yanında yer almaktadır.

Ücretsiz Danışma Hattı

444 7 635 numaralı ücretsiz danışma hattından müşterilerin tüm sorunlarına ilişkin olarak hizmetler hakkında alanında uzman nitelikli çağrı merkezi personelleri tarafından hizmet sağlanmaktadır. Öte yandan yine bir diğer yaklaşım tarzı olarak kaliteden bir an dahi ödün verilmeden müşteri odaklılık anlayışına dayanarak gerçekten de önde gelen yenilikleriyle farkını bir kere daha meydana getirmektedir. Bütün bu özellikleriyle de önde gelen dedektiflik şirketi olma özelliğini bir arada sunmaya devam etmektedir.

Yılların Güven Veren Firması

Üstelik tamamen dedektiflik hizmetlerine ilişkin olarak yılların güven aşılamaya devam eden ve ülkemizin ilk özel dedektiflik firması olarak yenişehir dedektiflik farkına bağlı kalarak hizmet vermektedir. Ortada duran tüm bu müşteri odaklı çalışma ilkesi ayrıcalığından hareket edildiği zaman her yönüyle gerçekten de tüm yenilikleri bir arada tutmaya devam ettiğini kesinlikle dikkate almamız her açıdan mümkün hale gelmektedir.

Türkiye'nin Lider Dedektiflik Markası

1995 yılından günümüze değin hizmet veren ilk özel dedektiflik markası olarak çalışmalarını yoğun çalışma temposunda sürdürmektedir. Sadece İzmir genelinde değil ülkemizin her yerine verdiği dedektiflik hizmetlerine dayanarak müşterilerinin her anlamda beklentilerini bir arada sunmaya devam etmekte ve her yönden kararlılıkla çalışmalarını sürdürmektedir. Ortada duran bu eşsiz nitelikler baz alınacak olunduğu zaman gerçekten de ayrıcalıklı bir şekilde müşteri odaklı çalışma ilkesinden hareketle en iyi hizmetlere yer vermeye devam ettiğini dikkate almamız gerekir. Bütün bunlar da müşterilerin memnun kalabilmesi açısından önem teşkil eden nitelik arasındaki yerini korumaya devam etmesi yönüyle karşımıza çıkan yaklaşım tarzı olarak ele alınmalıdır. Bu açıdan sektörün öncü kuruluşu olmasının getirdiği farkla birçok yönden karşımıza çıkmaya devam etmektedir.

Hemen Arayın

444 7 635'i hemen siz de arayarak yenişehir dedektiflik hizmet bedelinin ve hizmet detaylarının neler oldukları hakkında kapsamlı bilgi elde etmiş olacaksınız. İşte ortada duran bu özelliklerine yer verildiği zaman da dünden bugüne kadar sürdürdüğü müşteri odaklı çalışma anlayışından hareketle en iyi hizmetleri onlara sunmaya devam ettiğini kesinlikle dikkate almak gerekir. Böylelikle her yönden müşterilerin memnun kalabilecekleri sıra dışı bir hizmet yaklaşımına dayanarak karşımızdaki yerini korumaya devam ettiğini kesinlikle dile getirmemiz gerekmektedir. Tüm bunlar da önemli bir durum olma özelliğiyle her açıdan ifade edilecek konular arasındaki yerini bir arada tutması anlamında gerçekten de önemlidir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç