Hizmet Bölgelerimiz

Bakırköy Dedektiflik

Bakırköy Dedektiflik

Türkiye’nin öncü dedektiflik firması İzmir Dedektiflik A.Ş. tarafından İstanbul’un Bakırköy ilçesinde faaliyete geçirilen dedektiflik bürosudur. Faaliyete başladığı 1995 yılından günümüze kadar pek çok alanda profesyonel dedektiflik hizmeti vere şirket, Türkiye’nin dört bir yanında açtığı şubelerle bu hizmeti tüm vatandaşlara ulaştırabilmektedir. Ayrıca kurumsal kimliğinde de olduğu gibi gerçekleştirdiği tüm faaliyetler yasalara uygun ve kişi haklarını gözeten bir anlayışa sahiptir.

Hizmetler

Dedektiflik çalışması yapılacak sahalar ve alanlar oldukça geniştir, İzmir Dedektiflik A.Ş. bu durumu göz önünde bulundurarak müşterilerine içinde pek çok seçeneğin olduğu geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Ayrıca söz konusu hizmetlerin tamamını İstanbul Bakırköy Dedektiflik bürosunda olduğu gibi tüm şubelerinde eksiksiz olarak müşterilere sunmaktadır. Bu hizmetlerden bazıları şöyledir.

Kayıp Şahıs Araştırması

Televizyonlarda, gazetelerde ve internet ortamında da sıkça şahit olunduğu üzere, ülkemizde kaybolma olayları çok sık yaşanan bir durumdur. Ailesi veya yakınları tarafından ‘kayıp ilanı’ verilerek pek çok yerde aranan bu kişilerden kimisi bir çocuk kimisi zihinsel engelli bir genç kimisi de yaşadığı bir takım problemler neticesinde bilinçli olarak yaşadığı yeri terk eden bir kızdan oluşmaktadır. Kaybolan kişiyi bulabilmek için yakınları seferber olur ve pek çok yerden yardım ister. İzmir Dedektiflik A.Ş. tarafından profesyonel olarak sunulan ‘kayıp şahıs araştırması’ ile böyle bir olay yaşaya kişilere dedektiflik hizmeti verilmektedir.

Faili Meçhul Olayların Araştırılması

Gerçekleşen bir olayın kim tarafından yapıldığının bulunamamasına faili meçhul denilmektedir. Bu ifade ile anılan olaylar maalesef ülkemizde de gerçekleşmektedir. Yetkili birimlerin gerekli tüm çalışmaları yapmalarına rağmen henüz aydınlatılamayan bir takım olaylar mevcuttur. Dedektifliğin, birçok farklı alanı içine alan bir meslek olmasının yanında faili meçhul bir olayı çözme işi bu anlamda en fazla deneyime sahip olduğu alandır. İzmir Dedektiflik A.Ş.’nin İstanbul Bakırköy Dedektiflik dahil olmak üzere tüm şubelerinde sunduğu bu hizmet, faili meçhul olayların aydınlatılarak gerçeğe ulaşılmasına yardımcı olur.

81 İlde Dedektiflik Hizmeti

Sahip olduğu deneyimle Türkiye’nin 81 ilinde şubeler açan şirket, profesyonel dedektiflik hizmetini tüm vatandaşlara ulaştırmayı amaçlamaktadır. Hizmet talebinde bulunmak isteyen vatandaşlar ilgili bürolara başvurarak ya da 7/24 ücretsiz aranabilen 444 7 635 numaralı hatta telefon ederek başvuruda bulunabilmektedirler.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç