Hizmet Bölgelerimiz

Düzce Dedektiflik

Düzce Dedektiflik

İnsanlar hayatta zaman zaman şüphe duydukları olaylarla ya da kişilerle karşılaşabilir. Günlük hayatın yoğun temposu içerisinde şüphe duyulan şey üzerinde araştırma yapmaya kişilerin zamanı yetmez. Ayrıca gereken araştırmalar ve takip için de her insan yeterli eğitime ve donanıma sahip değildir. Tek başına kalkışılan dedektiflik maceraları, çoğu zaman kanunlar çerçevesi dışına çıkıp, araştıran kişiyi zararlı duruma sokabilir. Oysa ki bu işi profesyonel olarak yapan dedektiflik firmaları vardır ve zaman zaman herkesin dedektiflik konusunda hizmet alması doğaldır.

Düzce Dedektiflik Firmaları
Düzce Dedektiflik firmaları denilince akla gelen ilk isim Türkiye'de dedektiflik alanında öncü olan İzmir Dedektiflik A.Ş.'dir. Firma, İzmir merkezli kurulmuş ve yıllar içinde hızla büyüyerek tüm yurtta faaliyet göstermeye başlamıştır. Düzce'deki dedektiflik büroları içinde en çok tercih edilen İzmir Dedektiflik Bürosu, kalitesini zaman zaman kazandığı uluslararası kalite ödülleriyle ispatlamıştır. Her biri alanında deneyim sahibi ve profesyonel eğitim almış dedektiflerle çalışır.

Düzce Dedektiflik Hizmetleri
Düzce Dedektiflik konusunda geniş hizmet yelpazesine sahip İzmir Dedektiflik Bürosu'nun sunduğu hizmetler şunlardır: Sahte ürünlerin araştırılması, tebligat adreslerinin araştırılması, evrakta sahtecilik konusunda gereken araştırmalar, kurum ve kuruluşlar hakkında araştırmalar, her türlü dolandırıcılık olaylarının araştırılması, sanayi casusluğu araştırmaları, personellerin ve ortakların takibi ve araştırılmaları, firmalar için iç güvenlik danışmanlığı, her türlü hırsızlık olaylarının araştırılması, çalınan araçların araştırılması, markalarda sahtecilik ve ihlallere yönelik araştırmalar, kaybolan kişilerin araştırılması, merak edilen adreslerin tespit edilmesi, iş kuracaklara yönelik piyasanın araştırılması, eş ya da çocukların takibi, evlilik öncesi evlenilecek adayın araştırılması, velayet ve boşanma davalarında kullanılabilecek türden delillerin toplanması, patent hırsızlığına dair araştırmalar, faili meçhul olaylarla ilgili araştırmalar gibi. Ayrıca bu hizmetler dışında istenilen her özel konuda dedektiflik hizmeti verilir.

Düzce Dedektiflik Fiyatları
Düzce dedektiflik hizmetleri konusunda sektörün öncü firması İzmir Dedektiflik A.Ş.'nin sunduğu hizmetler zannedildiği gibi yüksek fiyatlı değildir. Verilen hizmetler gizlilik çerçevesinde yürütülür ve kesin delillerle her türlü olay aydınlatılır. Dedektiflik firması, Düzce merkezde ve ilçelerde rahatlıkla hizmet sunar.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç