Hizmet Bölgelerimiz

İstanbul Bahçelievler Dedektiflik

İstanbul Bahçelievler Dedektiflik

Türkiye’de kurulan ilk özel dedektiflik şirketi İzmir Dedektiflik A.Ş. bünyesinde çalışmalarını yürüten ülke genelindeki dedektiflik şubelerinden birisi de İstanbul Bahçelievler Dedektiflik bürosudur. Bu kuruluşlarla herhangi bir olayın araştırılmasını ya da özel bir durum hakkında detaylı bilgi verilmesini isteyen kişilere profesyonel dedektiflik hizmeti verilmektedir. Sektörün öncüsü konumundaki İzmir Dedektiflik A.Ş. müşterilerine çoklu araştırma seçenekleri sunmasının yanında tüm çalışmalarını hukuksal bir zeminde gerçekleştirmektedir. Ayrıca kişi hakları ve hürriyetleri de şirketin çok önem verdiği bir başka konudur.

Hizmetler

Sadece herhangi bir olayı çözmek ya da kayıp birisini bulmak ile sınırlandırılamayacak derecede geniş bir perspektife sahip olan dedektiflik alanı, aynı zamanda ihtiyaç duyulduğunda danışmanlık hizmeti de vermektedir. Dedektifliğin bu özelliğinden yola çıkan şirket çok geniş bir hizmet ağı ile müşterilerine ihtiyaç duydukları pek çok alanda dedektiflik hizmeti vermektedir. Bunlardan bazıları;

Evlilik Öncesi Araştırma

Toplum içindeki her birey kendisine uygun bir kişiyle evlenerek mutlu bir yaşam sürmeyi arzulamaktadır. Bu anlamda mutlu bir birliktelik kurmak için herkes, eşinin dürüst, karakterli ve iyi bir insan olmasını istemektedir. Çünkü yasalar önünde hayatların birleştirildiği evlilik kurumu kutsal bir birliktelik olmasının yanında hayata dair ciddi bir adımdır. Genelde evlenecek kişilerin yakınlarının yaptığı, damat ya da gelin adayını çevrelerinden sorup soruşturmaları İzmir Dedektiflik A.Ş. tarafından profesyonel bir hizmete dönüştürülerek müşterilere sunulmuştur.

Hırsızlık Olaylarının Araştırılması

Hırsızlık, maalesef her bölgede her insanın başına gelebilecek bir olaydır. Günümüzde pek çok çeşidinin bulunduğu hırsızlık olaylarından mağdur olanların sayısı oldukça fazladır. Hırsızlığa maruz kalıp maddi ve manevi zarara uğrayan bunun yanında da başvurduğu yerlerden somut sonuçlar alamayan kişiler, İzmir Dedektiflik A.Ş.’nin sunduğu bu hizmet sayesinde bu anlamda daha olumlu neticeler alabilmektedirler.

81 İlde Dedektiflik Hizmeti

Türkiye’de kurulan ilk dedektiflik şirketi ünvanı ile günümüze kadar çalışmalarını başarı ile yürütmüş olan şirket, yaklaşık 25 yıllık dedektiflik tecrübesi ile Türkiye’nin dört bir yanına açılmıştır. Günümüzde 81 ilde ve pek çok ilçede dedektiflik şubesi açan şirket bu alanda da öncü konumadır. Ayrıca mevcut hizmetlerinin tamamı İstanbul Bahçelievler Dedektiflik bürosunun da içinde olduğu tüm şubelerde aynı profesyonellikle müşterilere sunulmaktadır.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç